یک استارت‌آپ مرموز قصد دارد کامپیوترهای فعلی را نابود کند

اما نمایشگر مجازی چیست؟ تصویر زیر از آخرین ویدیوهای نمایش عملکرد این دستگاه گرفته شده است. این ویدیو به طور مستقیم از یکی از این هدست‎ها ضبط شده است.

مسلما این فناوری روزهای آغازین خود را سپری می‎کند و Magic Leap تنها یک سری دمو از نمونه اولیه این هدست را ارائه کرده است. هنوز مشخص نیست که این دستگاه نهایتا به چه شکلی خواهد بود و آیا می‎توان از آن به عنوان جایگزین یک کامپیوتر استفاده کرد؟ آیا اندازه آن مثل هدست‎های فعلی واقعیت مجازی ارائه شده از طرف Oculus  و HTC بزرگ و حجیم خواهد بود؟

هنوز چیزی مشخص نیست و خود Magic Leap نیز خیلی محتاتانه در مورد این دستگاه و فناوری به کار رفته در آن صحبت می‎کند. اما مشخص است که این شرکت تا به اندازه‎ای در این زمینه پیشرفت کرده که قصد دارد کارمندان خود را به جای استفاده از کامپیوتر به استفاده از این هدست واقعیت افزوده تشویق کند. شما می‎توانید آینده‎ای را تصور کنید که با پیشرفت فناوری به کار رفته در این هدست‎ها اندازه آنها کوچک‎تر، سبک‎تر و کاربردی‎تر می‎شوند و شما دیگر به جای استفاده از نمایشگرهای کنونی (حتی تلویزیون) از آنها استفاده می‎کنید. تصویر زیر نمونه‎ای از این آینده است که Magic Leap آن را به تصویر کشیده است.

شاید در حال حاضر تصور انجام چنین کارهایی دور از ذهن باشد که تنها توسط یک گجت بتوان تمام گجت‎های فعلی زندگی روزمره را کنار گذاشت و هر چیزی که شما بخواهید از سرگرمی‎ تا اپلیکیشن‎هایی که برای کار خود به آن نیاز دارید را با همین دستگاه در اختیار داشته باشید.

  • هدست واقعیت افزوده - واقعیت افزوده - استارت‌آپ

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یک استارت‌آپ مرموز قصد دارد کامپیوترهای فعلی را نابود کند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( شبکه ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11578) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : شبکه