آيت الله صافي گلپايگاني: درمساله برجام براساس خير مسلمانان اقدام شود

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي قم، وي روز پنجشنبه درديدار وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي اظهار داشت: دراين رابطه بايد سوءتفاهم ها برطرف شود و همه براي همدلي و اتحاد در جامعه تلاش داشته باشيم.
وي در ادامه خطاب به دكتر قاضي زاده هاشمي اظهار داشت: وظايفي كه انجام مي دهيد بسيار مهم و اثر بخش است كه از زحمات شما قددراني مي كنيم.
آيت الله صافي گلپايگاني افزود: كار مجموعه وزارت بهداشت و درمان بسيار با اهميت است و شما و كساني كه با شما در اين راستا كار مي كنند بايد خوشحال باشند و قدر جايگاه خود را بدانند.
اين مرجع تقليد افزود: سعي كنيد تا كارهاي شما براي رضاي خداوند باشد و اگر كاري براي رضاي خدا بود، اثر بخش است و به موفقيت مي رسد.
آيت الله صافي گلپايگاني تاكيد كرد: بكوشيد تا در مسائل آموزشي و گسترش طب و تربيت نيرو تلاش داشته باشيد چرا كه دركشور استعدادهاي بسيار خوبي وجود دارد كه بايد از آنها استفاده كرد.
وي با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مراكز درماني گفت: در بيمارستان ها كارهاي خوبي انجام مي شود اما بايد بكوشيد تا رعايت حدود شرعي و اقدامات اسلامي نيز در اين مراكز بيش از گذشته رعايت شود.
اين مرجع تقليد خطاب به وزير بهداشت گفت: شما انساني وارسته، مومن و متدين هستيد و از جمله سادات به شمار مي رويد و دعا كنيد كه كارها با موفقيت پيش برود.

* تقدير نماينده آيت الله سيستاني از خدمات دولت
حجت الاسلام والمسلمين سيد جواد شهرستاني نماينده آيت الله سيستاني در ايران نيز درديدار وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي ضمن قدرداني از تلاش هاي دولت در راستاي خدمات رساني در طرح تحول گفت: اين طرح يكي از طرح هاي موفق دولت بود كه از تلاش ها و خدمات شما قدرداني مي كنيم.
قاضي زاده هاشمي نيز دراين ديدار ، ضمن ارائه گزارشي از وضعيت طرح تحول نظام سلامت و بهداشت از مزايا و بركات اين طرح مهم در كشور توضيحاتي را ارائه كرد.
وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي عصر ديروز (چهارشنبه) به منظور ديدار با مراجع عظام تقليد و بازديد از مركز نورآوران سلامت مستقر در مسجد مقدس جمكران وارد قم شد.
7406/ 6133/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آيت الله صافي گلپايگاني: درمساله برجام براساس خير مسلمانان اقدام شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11632) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا