بحران سرپرستی تیم استقلال بالا گرفت

به گزارش قدس آنلاین، بعد از درگیری های اخیر بین هواداران استقلال و فرزاد مجیدی،‌ سرپرست آبی پوشان استعفا کرد و مسئولان این باشگاه دست به دامان عبداللهی شدند اما وی نیز این پیشنهاد را نپذیرفت تا شرایط بدتر از قبل شود و آبی ها بار دیگر سراغ مجیدی بروند. 

بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال در این باره توضیح داد: پس از استعفای فرزاد مجیدی از سمت سرپرستی، صحبت‌هایی را با آقایان پورحیدری و عبداللهی برای تصدی این سمت مطرح کردیم که بکی از دوستان روی نیمکت بنشینند اما آقای پورحیدری به دلیل کسالت از حضور در این سمت خودداری کردند و آقای عبداللهی نیز اعلام کردند ترجیح می دهند همچنان به عنوان دستیار ویژه و در سمت قبلی خود کنار مجموعه استقلال حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: به همین دلیل با بررسی تمام جوانب و استفاده از نیروهای داخلی مجموعه استقلال استعفای مجیدی پذیرفته نشده است و ایشان همچنان کار خود را به عنوان سرپرست موقت تیم فوتبال استقلال ادامه خواهند داد.

سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرد: منصور پورحیدری سرپرست تیم فوتبال است و هر زمان که ایشان صلاح بدانند و پزشکان مجوز لازم را صادر کنند بر روی نیمکت خواهند نشست.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بحران سرپرستی تیم استقلال بالا گرفت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11653) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین