تبليغات مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در خوزستان آغاز شد

در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي 16نامزد در شش حوزه انتخابيه اهواز ، بهبهان ، ماهشهر ، آبادان ، ايذه و باغملك و مسجدسليمان با هم رقابت مي كنند.
رييس ستاد انتخابات استان خوزستان روز پنجشنبه در گفت و گو با ايرنا با بيان اينكه تبليعات رسمي نامزدها از صبح امروز آغاز شده و به مدت يك هفته ادامه دارد گفت:10نماينده از خوزستان در مرحله اول انتخابات به مجلس شوراي اسلامي راه يافتند.
فرج الله خبير افزود: در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در خوزستان هشت نماينده از شش حوزه انتخابيه اصلي اين استان به مجلس شوراي اسلامي راه مي يابند.
تبليغات نامزدهاي راه يافته به مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در شش حوزه انتخابيه استان خوزستان آغاز شده است.
به گزارش ايرنا در حوزه انتخابيه اهواز، باوي، حميديه و كارون طبق اعلام فرماندار اهواز پس از شمارش آرا انتخابات به مرحله دوم كشيده شد.
مرحله دوم انتخابات مجلس دهم روز جمعه 10 ارديبهشت ماه برگزار مي شود.
استان خوزستان داراي 18 كرسي نمايندگي در مجلس شوراي اسلامي است كه بايد از بين نامزدهاي 14 حوزه انتخابيه اصلي و 13 حوزه انتخابيه فرعي توسط مردم انتخاب شوند.
7158/6068

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تبليغات مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در خوزستان آغاز شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11665) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا