سیاست ما درفارس حمایت از لیست امید و ترغیب مردم به حضور در مرحله دوم انتخابات است

استان‌ها > فارس - رئیس ستاد همراهان تدبیر و امید در استان فارس گفت: سیاست ما حمایت از لیست امید و ترغیب مردم به حضور در مرحله دوم انتخابات است .

به گزارش خبرآنلاین از شیراز،جوادجمشیدی که ظهر امروزجمعه در یک کنفرانس خبری سخن می گفت،با اشاره به لزوم جدی گرفتن مرحله دوم انتخابات در 4 حوزه انتخابیه شیراز،داراب وزرین دشت،ممسنی و رستم و نی ریز و استهبان گفت:تمام توان ستاد همراهان تدبیر و امید دراین 4 حوزه تکمیل کار نیمه تمام 7 اسفند است.
وی با بیان اینکه حامیان لیست امید درمرحله نخست انتخابات نشان دادند که اجماع و گذشت از منافع شخصي را به خوبي آموخته اندافزود: فرایند تکمیل این بلوغ سیاسی در مرحله دوم نیز ادامه می یابد و تمام گروه های حامی لیست امیددر مرحله دوم انتخابات نیز همچون هفتم اسفند ازیک لیست واحد حمایت خواهندکرد.
جمشیدی دربخش دیگری از صحبت هایش به روند بررسی و تصویب بودجه سال 95 در مجلس شورای اسلامی اشاره کردو افزود:متاسفانه در برخی تصمیمات اتخاذ شده پیرامون تصویب این بودجه به جای اینکه به منافع و مصالح مردم توجه شود،انگیزه های سیاسی نقش آفرینی کرده است.
رئیس ستاد همراهان تدبیر و امیدروش غلط پرداخت یارانه ها رامیراث مشترک دولت قبل و مجلس کنونی دانست و افزود:دولت یازدهم در کنار تمام طرح های غیر کارشناسی که از دولت دهم برایش به میراث مانده است می بایست تبعات احساسی قطع یارانه ها را تنها چند ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها رانیز تحمل کند.
جمشیدی با تاکید بر اینکه مردم به آن درجه از بلوغ سیاسی رسیده اند که متوجه شوند کدام گروه و تفکر به دنبال مرتفع ساختن دغدغه های آنها ست افزود: مردم تفاوت آمار درست و غلط رابه خوبی درک می کنند و می دانند که در دولت قبل و مجلس کنونی چه اتفاقاتی رخ داده است.
وی ضمن دعوت مجدد از عموم مردم برای حضور گسترده در مرحله دوم انتخابات مجلس، ازواجدین شرایط حضور در انتخابات حوزه هایی که انتخاب نماینده شان به مرحله دوم کشیده شده است خواست تا این مرحله را نیز همچون مرحله قبل جدی بگیرند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیاست ما درفارس حمایت از لیست امید و ترغیب مردم به حضور در مرحله دوم انتخابات است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11692) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین