آيت الله نوري همداني: همه بايد براي تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند

به گزارش ايرنا ، وي روز پنجشنبه در ديدار وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي افزود: فقر هيچ ارتباطي با اسلام ندارد بلكه برنامه اسلام به گونه اي تنظيم شده كه اگر عملياتي شود يك نفر هم فقير در جامعه پيدا نمي شود.
وي خطاب به وزير بهداشت گفت: سلام مرا به دكتر روحاني برسانيد و بگوييد سعي كنند فقر را در جامعه از بين ببرند.
آيت الله نوري همداني در ادامه با اشاره به اينكه همه حكومت ها بايد براي ازبين بردن فقر ، مرض ، جهل و ظلم تلاش كنند، گفت: معيار موفقيت همه حكومت هايي كه سر كار مي آيند در مهار اين چهار عامل است.
وي همچنين با اشاره به اينكه ظلم نبايد دريك جامعه وجود داشته باشد، گفت: درجامعه بايد عدالت به معناي واقعي كلمه برقرار شود.
آيت الله نوري همداني درادامه با تقدير از خدمات دكتر قاضي زاده هاشمي اظهار داشت: فعاليتها ، خدمات ، تعهد و دلسوزي شما در تاريخ ما بي سابقه است.
وي افزود: در تاريخ ايران كم سابقه است كه يك نفر با عنوان وزير با دلسوزي و آگاهي شبانه روز براي سلامت و بهداشت جامعه تلاش كند.
وي خطاب به وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي گفت: از زحمات و تلاش ها، مهرباني ها و تعهد شما از طريق رسانه ها آگاهي مي يابم و دراين زمينه به شما تبريك مي گويم.
آيت الله نوري همداني دربخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه توسعه ورزش و برنامه غذايي منظم گامي مهم براي سلامت جامعه است گفت: اگر وزارت بهداشت ، ورزش را در كل كشور نهادينه كند به سلامت كمك كرده است و 50 درصد از زحمات اين وزارتخانه كمتر مي شود.
وي افزود: درصورتي كه ورزش به درستي ادامه پيدا كند بسياري از مراكز درماني و داروخانه ها تعطيل خواهد شد.
آيت الله نوري همداني خطاب به وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي گفت: اميد است كه اين كارها در زمان شما نهادينه شود.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي عصر چهارشنبه به منظور ديدار با علما و مراجع تقليد و بازديد از مركز نورآوران سلامت مستقر در مسجد مقدس جمكران وارد قم شد.
وي صبح امروز ديدارهايي با آيات عظام موسوي اردبيلي ، مكارم شيرازي ، صافي گلپايگاني و حجت الاسلام والمسلمين سيد جواد شهرستاني نماينده آيت الله سيستاني درايران داشت.
ديدار با حضرات آيات عظام جوادي آملي ، وحيد خراساني ، شبيري زنجاني ، سبحاني و علوي گرگاني از ديگر برنامه هاي عصر و امشب وزير بهداشت در سفر به قم مي باشد.
7401/ 6133/1656

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آيت الله نوري همداني: همه بايد براي تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11702) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا