مديران دستگاههاي اجرايي مجري سياست هاي كلان دولت باشند

به گزارش روز پنجشنبه ايرنا، زاهد محمودي در اولين نشست شوراي اداري اين شهرستان در سال 95، اظهار كرد: تلاش براي ايجاد رفاه، آسايش و تامين امنيت و سلامت مردم همسو با دولت يازدهم بايد جزو اولويت كاري مديران باشد.
وي افزود: توجه ويژه به مسايل اجتماعي و فرهنگي، تكريم ارباب رجوع و رسيدگي به موقع به مراجعه كنندگان به ادارات از خط مشي هايي است كه اجراي شايسته آنها به جد دنبال خواهد شد.
فرماندار جلفا دفاع از عملكرد دولت توسط مديران را مورد اشاره قرار داد و افزود: در كنار اجراي دقيق سياست هاي دولت بايد جوانب امر به نحو مطلوب به مردم تبيين شود.
محمودي انتقاد پذيري مسوولان را امري مهم عنوان كرد و گفت: مديران با شنيدن انتقاد هاي مردمي در مسير اصلاح امور و تلاش براي خدمت بيشتر به مردم قدم برداشته و آن را سرلوحه كار خود قرار دهند.
وي سال 95 را سالي پرمسئوليت براي دستگاه هاي اجرايي دانست و خاطرنشان كرد: مديران بايد در تحقق اقتصاد مقاومتي با برنامه ريزي مدون عمل كرده و تمامي امور را بر مبناي شعار سال انجام دهند.
فرماندار جلفا در ادامه به دور دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در اين شهرستان اشاره و از تمامي مديران دولتي خواست همانند دور اول در برگزاري سالم و پرشور انتخابات تلاش كنند.
محمودي رعايت اصل بي طرفي، استفاده از امكانات دولتي بر عليه يا له كانديداي خاص و تلاش براي امنيت انتخابات را به مديران متذكر شد.
وي در عين حال انتخاب اصلح و آگاهانه را به مردم توصيه و تصريح كرد: منتخب مردم از هر دسته و جناحي باشد مورد احترام دولت است.
شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعيت در فاصله 125 كيلومتري تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع شده است.
7222/518

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مديران دستگاههاي اجرايي مجري سياست هاي كلان دولت باشند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11736) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا