تبليغات انتخاباتي مرحله دوم مجلس در قائمشهر آغاز شد

گزارش خبرنگاران ايرنا حاكيست كه آغاز تبليغات نامزدها در قائمشهر به خاطر همزمان شدن با تشييع پيكر مرحوم مهرداد اولادي فوتباليست مطرح كشور با تاخير همراه بوده است .
بر اساس قانون انتخابات ، تبليغات انتخاباتي نامزدها از ساعت هشت صبح امروز آغاز شد و تا ساعت هشت صبح نهم ارديبهشت ادامه مي يابد.
آئين تشييع جنازه مرحوم اولادي نيز حوالي ساعت 9 صبح امروز در قائمشهر آغاز شد و تا پايان يافتن مراحل تدفين در روستاي قاديكلاي بزرگ تا حوالي ظهر ادامه داشت .
دو نامزد راه يافته به مرحله دوم در حوزه انتخابيه قائمشهر و هواداران آنان به احترام فوتباليست با اخلاق شهرشان با وجود ورود به محدوده قانوني تبليغات انتخاباتي ، هيچگونه تبليغاتي تا ظهر امروز انجام ندادند.
فعاليت تبليغاتي هواداران نامزدهاي اين حوزه انتخابيه در فضاي مجازي و رسانه اي نيز از دو روز پيش تاكنون تحت تاثير مرگ مرحوم اولادي قرار گرفت و تقريبا به حالت تعطيل در آمد.
معاون فرماندار قائمشهر نيز امروز در گفت و گو با خبرنگار ايرنا از آغاز تبليغات دونامزد مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در اين حوزه انتخابيه به صورت بسيار آرام خبر داد.
ايمان پويامهر پيش بيني كرد كه در ساعات و روزهاي آينده چهره شهرها و روستاهاي پنج شهرستان اين حوزه انتخابيه رنگ و بوي انتخاباتي به خد بگيرد.
وي گفت : البته با آغاز تبليغات رسمي انتخاباتي ، دستگاههاي اجرايي و ناظر حركت‌هاي تبليغاتي نامزدها و هوادارانشان را زير نظر دارند تا تخلفي صورت نگيرد.
او افزود : نامزدهاي مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي مي بايست قوانين و مقررات تبليغات انتخاباتي از جمله اندازه پوسترها ، نصب آنها در مكان هاي مشخص و تمركز بر شعارهاي ايجابي را رعايت كنند.
معاون فرماندار قائمشهر گفت : در تمامي شهرها و روستاهاي حوزه انتخابيه شهرداران و دهياران مكان هاي مشخصي را براي نصب پوسترهاي تبليغاتي نامزدها در نظر گرفتند كه لازم است نامزدها و هواداران آنان اين مورد را به طور كامل رعايت كنند.
گزارش خبرنگار ايرنا حاكيست كه هر دو نامزد راه يافته به مرحله دوم در اين حوزه انتخابيه قرار است فعاليت ستادهاي تبليغاتي خود را از عصر امروز كليد بزنند.
حوزه انتخابيه قائمشهر ، جويبار ، سوادكوه ، سيمرغ و سوادكوه شمالي دو كرسي در مجلس شوراي اسلامي دارد كه تكليف يك كرسي آن در مرحله اول مشخص شد.
عبدالله رضيان در مرحله اول با كسب 62 هزار و 192 راي از مجموع 236 هزار و 417 راي ماخوذه منتخب مردم اين حوزه انتخابيه در مجلس دهم شد و سيد علي ادياني راد به همراه كمال عليپور خنكداري به مرحله دوم راه يافتند.
استان مازندران در مجموع 12 كرسي در مجلس شوراي اسلامي دارد كه در مرحله اول تكليف 10 كرسي مشخص شد.
2096/1654

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تبليغات انتخاباتي مرحله دوم مجلس در قائمشهر آغاز شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11775) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا