دولت با نگاه كارشناسي به دنبال بهبود وضعيت ترافيك شهرها است

امير قادري روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اشاره به اينكه شفافيت، محور اصلي فعاليت هاي معاونت عمراني بوده است، افزود: اين مهم با دعوت از صاحبنظران و متخصصان حوزه هاي مرتبط مورد توجه قرار دارد و نظرات و پيشنهادات آنها براي ارتقاي وضعيت مسائل مرتبط به طور مستمر اخذ مي شود.
وي يكي از مهمترين اين جلسات را شوراي ترافيك استان ذكر كرد و گفت: طرح هاي پيشنهادي براي بهبود وضعيت ترافيك در شهرها و به ويژه مركز استان در اين شورا با حضور كارشناسان و مسئولان مرتبط به بحث و بررسي گذاشته مي شود تا در نهايت بهترين خروجي حاصل آيد.
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار كردستان با بيان اينكه ما نيز وضعيت ترافيك به ويژه در هسته مركزي شهر سنندج را زيبنده نمي دانيم، تصريح كرد: با اين وجود، نمي توان با هر طرح و پيشنهادي در اين راستا به سرعت موافقت كرد، چراكه تعجيل در اين قضيه ممكن است منجر به عدم كارشناسي مطلوب و در نهايت حادتر شدن معضل ترافيك شود.
قادري با اشاره به اينكه ايجاد زيرگذر در ميدان آزادي سنندج نيز يكي از طرح هاي پيشنهادي براي بهبود وضعيت ترافيك در هسته مركزي شهر بوده است، خاطرنشان كرد: البته اين طرح نيازمند توجه به تمام ملاحظات و بررسي بيشتر در كميته فني شوراي ترافيك است و برخي مباحث پيرامون قطعيت يافن جزئيات آن صحت ندارد.
وي با تأكيد بر اينكه شوراي ترافيك استان، برنامه هاي متنوعي براي بهبود وضعيت ترافيك و با مشاركت نخبگان امر و شهروندان در دست اقدام دارد، افزود: با اطلاع رساني صحيح، دقيق و به موقع اين امر را دنبال مي كنيم و خوشبختانه رسانه ها نيز به عنوان ياريگر دولت، نقش خود را در اين زمينه به خوبي ايفا مي كنند.
3033

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دولت با نگاه كارشناسي به دنبال بهبود وضعيت ترافيك شهرها است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-11974) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا