دعا برای رهبر انقلاب را فراموش نکنید؛ ایشان فعلاً تنها هستند / اگر ایشان فرمانی دادند علی‌الرأس و العین، باید بدویم

... یا الله و یا رحمن و یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک. همین آقا. این را بخوانید، برای‌تان خیلی نافع است. این یکی دعا برای امام زمان، یکی هم دعا برای مقام رهبری. برای ایشان هم دعا کنید. ایشان فعلاً تنهاست، خدا می‌داندو دعاشان بکنید که وظیفه همه ماست. مشغول درس‌تان باشید. اگر ایشان فرمانی دادند و فرمودند علی الرأس و العین، بدویم. تا ایشان فرمایشی نفرمودند بچسب به درست و درس‌تان را اهمیت بدهید. لکن اگر فرمان ایشان صادر شد وظیفه همه ماست اطاعت کنیم. دعاشان را هم فراموش نکنید.

javanenghelabi-naseri

به گزارش پایگاه جوان انقلابی ؛ استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان گفت: برای [رهبر انقلاب] دعا کنید، ایشان فعلاً تنهاست، خدا می‌داند. دعای‌شان بکنید که وظیفه همه ماست.

ـ

آیت‌الله محمدعلی ناصری استاد اخلاق و مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی‌عصر(عج) اصفهان در پایان یکی از جلسات اخلاق خود ضمن تأکید بر دعا برای رهبر معظم انقلاب ادامه داد: اگر ایشان فرمانی دادند و فرمودند علی الرأس و العین، بدویم. دعاشان را هم فراموش نکنید.

ـ

متن زیر سخنان پایانی آیت الله ناصری در جلسه اخلاق مزبور است که عیناً برگردانده شده است:

ـ

ـ

… یا الله و یا رحمن و یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک. همین آقا. این را بخوانید، برای‌تان خیلی نافع است. این یکی دعا برای امام زمان، یکی هم دعا برای مقام رهبری. برای ایشان هم دعا کنید. ایشان فعلاً تنهاست، خدا می‌داندو دعاشان بکنید که وظیفه همه ماست. مشغول درس‌تان باشید. اگر ایشان فرمانی دادند و فرمودند علی الرأس و العین، بدویم. تا ایشان فرمایشی نفرمودند بچسب به درست و درس‌تان را اهمیت بدهید. لکن اگر فرمان ایشان صادر شد وظیفه همه ماست اطاعت کنیم. دعاشان را هم فراموش نکنید.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دعا برای رهبر انقلاب را فراموش نکنید؛ ایشان فعلاً تنها هستند / اگر ایشان فرمانی دادند علی‌الرأس و العین، باید بدویم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جوان انقلابی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12005) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جوان انقلابی