سرمربی ملوان بندرانزلی: نتیجه بازی فردا، تعیین كننده است

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، محمد احمدزاده دركنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تیم فوتبال سایپا اظهار كرد:نتیجه بازی با سایپا تاحدودی برای ما تعیین كننده است و كسب سه امتیاز این بازی با كمك هواداران می تواند ملوان را از شرایط خطر دوركند.
وی با بیان اینكه بازیكنان جهت شادی روح مهرداد اولادی با تمام توان تا پایان لیگ بازی خواهند كرد افزود:علاوه برتقویت شرایط روحی بازیكنان درروزهای گذشته درتلاشیم كه با كسب نتایج لازم درسه بازی آینده، كسب نتیجه برای بقاء درلیگ ،به بازی آخر مقابل سیاه جامگان ختم نشود.
احمدزاده با اشاره به نبودن عزیز معبودی و علیرضا رمضانی به عنوان بازیكنان محروم و مصدوم ملوان دربازی مقابل سایپا تاكید كرد:پژمان نوری نیز به دلیل شرایط روحی نامناسب و همچنین آسیب دیدگی و تمرین نكردن در هفته اخیر احتمال حضورش دربازی مقابل سایپا ضعیف است.
وی درخصوص تیم سایپای تهران گفت:این تیم درسه هفته گذشته تغییرات زیادی را درتركیب خود داشته و می توان گفت حدس زدن تركیب فردای سایپا مقابل ملوان و ارزیابی این تیم ،كمی مشكل است .
احمدزاده با تاكید براینكه هواداران حامی همیشگی این تیم درهرشرایطی هستند گفت:امیدواریم دربازی فردا هواداران تیم محبوبشان را مورد تشویق خود قرار داده و به بازیكنان نیز روحیه بدهند.
ملوان بندرانزلی درادامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال و از هفته بیست و هفتم درورزشگاه تختی انزلی و از ساعت 17و 30دقیقه میزبان تیم فوتبال سایپای كرج است.
ملوانان از 26بازی خود درلیگ پانزدهم فوتبال برتر موفق به كسب 23امتیاز شده و دررده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال جای دارند.
6030/7471 /1484

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمربی ملوان بندرانزلی: نتیجه بازی فردا، تعیین كننده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12013) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا