امام جمعه بندردير: تجليل از معلم تشريفاتي نيست

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام سيد علي حسيني روز پنجشنبه در نشست شوراي آموزش و پرورش شهرستان دير افزود: تجليل از معلمان در راستاي اهميت قائل شدن براي جايگاه علم و دانش و تشويق ديگران به فراگيري علم است.
وي گفت: اين قشر از جامعه در واقع كار هدايت گري و انسان سازي را بعهده دارند كه مقام والايي است و بايد هميشه قدردان معلمان باشيم.
امام جمعه دير ضمن اهميت گراميداشت هفته معلم گفت: آينده كشور و تربيت انسان هاي بزرگ ومجاهدان راه حق كه كشور را اداره خواهند كرد برعهده معلمان است وهمه بايد حرمت و جايگاه معلم را پاس بدارند.
وي با بيان اينكه جامعه نيازمند الگوگيري است، بيان داشت: تكريم عالمان و معلمان بواسطه معرفي الگو به نسل جوان است و اگر ما اين كار را انجام ندهيم جوانان بدنبال الگوهاي كاذب و بدلي مي روند.
حسيني با تأكيد بر اينكه تكريم معلمان بايد در طول سال ادامه داشته باشد گفت: معلمان نيز نسبت به جايگاهي كه در آن قرار گرفته اند توجه كنند چرا كه مسئوليت خطير انسان سازي را بعهده داشته و اگر خود بخواهند مي توانند تآثيرگذار باشند.
بندردير در فاصله 180 كيلومتري جنوب مركز استان بوشهر قراردارد.
7207/1656

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه بندردير: تجليل از معلم تشريفاتي نيست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12050) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا