تابش: من اگر جای دلواپس‌ها بودم، به جای تخریب دیگران، خودم را نقد می‌کردم

سیاست > مجلس - نماینده مردم اردکان در مجلس می گوید: اگر من به جای دلواپسان بودم مسائل را رصد و نظاره کرده و خود را نقد می‌کردم، به جای اینکه دیگران را تخریب کنم یا ناسزا بگویم.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرآنلاین درباره دلیل سکوت نسبی دلواپسان در برابر برجام به نسبت زمان امضای آن و تشکیل کمیسیون برجام در مجلس، اظهار کرد: فکر می‌کنم تا حدی توجه به واقعیات است. افکار عمومی به دلواپسان القا کرد که تندروی و حرف بی‌حساب و کتاب زدن در بین مردم جایگاهی ندارد.
وی ادامه می‌دهد: به نظر من آنها هم از انتخابات و رایی که مردم دادند، عبرت گرفته‌اند و همچنین این روند می‌تواند به عنوان یک تاکتیک تبلیغاتی باشد.
تابش درباره تاکتیک‌هایی که دلواپسان می‌توانند برای بازگشت به قدرت بهره ببرند نیز می‌گوید: من نباید آنها را راهنمایی کنم اما اگر من به جای آنها بودم مسائل را رصد و نظاره کرده و خود را نقد می‌کردم به جای اینکه دیگران را تخریب کنم یا خدای ناکرده ناسزا بگویم و منتظر می‌ماندم تا مرحله بعدی که خود را در معرض رای مردم قرار می‌دهم.
او تاکید می‌کند: اگر آنها خوب عمل کنند و ما بد عمل کنیم مردم به آنها اقبال خواهند داشت.
27213


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تابش: من اگر جای دلواپس‌ها بودم، به جای تخریب دیگران، خودم را نقد می‌کردم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12065) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین