آيت الله وحيد خراساني: دولت تلاش گسترده اي را جهت خدمت به مردم انجام داده است

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي قم ، وي عصر پنجشنبه درديدار وزير بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي ،همچنين با اشاره به خدمات دكتر هاشمي در وزارت بهداشت اظهار داشت: اين وزارتخانه توفيقات بسياري داشته كه از خدمات شما حقا و انصافا قدرداني مي كنم.
وي به موضوع اهميت سلامت اشاره كرد و گفت: سلامت اهم مطالب است و هر امر انسان عملا و اخلاقا متوقف به سلامت است.
آيت الله وحيد خراساني تصريح كرد: كار شما مهمترين كار است و اگر جرياني ايجاد شود كه همه مردم آنچه دخيل در سلامت است را رعايت كنند، همه موضوعات درست مي شود.
وي با اشاره به اهميت درست صحبت كردن گفت: بايد با دنيا با حسن كلام صحبت كرد و اين دستور دين است و اسلام نيز بر اين امر تاكيد دارد.
اين مرجع تقليد با اشاره به خدمات دكتر ظريف در وزارت امور خارجه و دكتر هاشمي در وزارت بهداشت گفت: حقا و انصافا بايد از تلاش هاي آقاي ظريف در وزارت امور خارجه و دكتر هاشمي در وزارت بهداشت قدراني كرد و هر دو وزير با دقت كار كرده و به رفع مشكلات مي پردازند.
آيت الله وحيد خراساني همچنين به كار اطبا اشاره كرد و گفت: اطبا با افرادي سر و كار دارند كه دل شكسته هستند و در ميان آنها نيز افرادي هستند كه از نظر مالي مشكل دارند كه بايد به آنها كمك كرد.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي عصر چهارشنبه به منظور ديدار با علما و مراجع تقليد و بازديد از مركز نورآوران سلامت مستقر در مسجد مقدس جمكران وارد قم شد.
وي امروز ديدارهايي با آيات عظام موسوي اردبيلي ، مكارم شيرازي ، صافي گلپايگاني ، جوادي آملي و حجت الاسلام والمسلمين سيد جواد شهرستاني نماينده آيت الله سيستاني درايران داشت.
ديدار با حضرات آيات عظام شبيري زنجاني ، سبحاني و علوي گرگاني از ديگر برنامه هاي عصر و امشب وزير بهداشت در سفر به قم مي باشد.
7406/ 6133/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آيت الله وحيد خراساني: دولت تلاش گسترده اي را جهت خدمت به مردم انجام داده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12069) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا