سنقروكليايي در مسير توسعه فرهنگي قرار گرفته است

به گزارش خبرنگار ايرنا؛ عليرضا ايزدي روز پنجشنبه در نشست با فعالان سياسي، فرهنگي و اجتماعي سنقروكليايي افزود: توسعه فرهنگي در اين شهرستان مقدم بر بخشهاي ديگر است و تنها راه ايجاد نشاط و كاهش ناهنجاريهاي اجتماعي است.
وي؛ مهمترين پتانسيل اقتصادي، اشتغال و افزايش درآمد خانوارها در اين شهرستان را توسعه بخش كشاورزي و صنايع وابسته به آن ذكر كرد و گفت: ايجاد تغيير در الگوي كشت و توجه به معيشت كشاورزان در دستور كار تيم دولت در سنقرو كليايي قرار گرفته است.
مشاور فرماندار سنقروكليايي در امور جوانان هم ايجاد فضاي گفت و گو بين مردم و مسئولان را ضروري دانست و آن را بهترين شيوه مديريت بدون تنش عنوان كرد.
سيد فهيم ناصري گفت: مردم هميشه در صحنه سنقرو كليايي با حضور پرشور خود در مرحله دوم انتخابات، فرد شايسته اي را براي مجلس دهم انتخاب خواهند كرد.
رامين صادقي شهردار سنقر هم مسائل، مشكلات و برنامه هاي در دست اقدام شهرداري و شوراي اسلامي شهر را براي رفاه حال شهروندان تشريح كرد.
سنقرو كليايي با 92 هزار نفر جمعيت در فاصله 86 كيلومتري شمال شرق كرمانشاه واقع شده است.
7446/8066

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سنقروكليايي در مسير توسعه فرهنگي قرار گرفته است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12133) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا