پتروشيمي قهرمان ليگ جوانان و نوجوانان پيست شد

به گزارش ايرنا از فدراسيون دوچرخه سواري، اين رقابت ها با حضور 16 تيم در پيست دوچرخه سواري مجموعه ورزشي آزادي برگزار و تيم هاي پتروشيمي ، كاشي پرسپوليس مهريز و آرمان ورزش اردكان اول تا سوم شدند.
در رشته 3000 متر تعقيبي انفرادي هم پوريا حسيني از تيم كاشي پرسپوليس با زمان 3دقيقه و 35 ثانيه ،ابراهيم حاجي زاده از تيم پتروشيمي تبريز با زمان 3دقيقه و 42ثانيه و اميرحسين باقري با از تيم كاشي پرسپوليس با زمان 3دقيقه و 50 ثانيه درجايگاه اول تا سوم ايستاند.
در رشته كايرين هم كسري باقرپور از تيم پتروشيمي تبريز، عليرضا رفيعي فرد از تيم كاشي پرسپوليس و مهدي لاري از تيم كلاسيك ايران مشهد به ترتيب اول تا سوم شدند.
پوريا حسيني از تيم كاشي پرسپوليس ، ابراهيم حاجي زاده از تيم پتروشيمي تبريز و محمد شفقي از تيم كاشي پرسپوليس در رشته اسكرچ مقام هاي اول تا سوم را كسب كردند و تيم آرمان ورزش اردكان، تيم پتروشيمي تبريزو تيم كلاسيك مشهد هم در رشته اسپرينت هم در اول تا سوم شدند.
ورزشي**9250**1440

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پتروشيمي قهرمان ليگ جوانان و نوجوانان پيست شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12179) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا