معتمدآريا:جشنواره جهاني فيلم فجرمرا دوباره به سينما نزديك كرد

فاطمه معتمد آريا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سينمايي ايرنا درباره برگزاري جشنواره جهاني فيلم فجر، افزود: سينماي ايران بعد از دوران اوج شاهد يك دوره خلا بود كه اكران نوروزي امسال و برگزاي جشنواره جهاني فيلم فجر و انضباطي كه شاهدش هستيم اين خلا ها را پر كرده است.
وي نظم در تهيه بليت، نمايش فيلم ها و احترام به مخاطب و فيلمسازان را ازجمله فعاليت هاي مناسب اين دوره از جشنواره عنوان كرد و افزود: احترام به فيلمساز و مخاطب آن چيزي بود كه كمتر شاهدش بوديم.
معتمدآريا ادامه داد: خوشحالم بابت احترام و شعوري كه جشنواره براي اهالي سينما قايل شده است.
اين بازيگر سينما با تاكيد بر اينكه كيفيت آثار سينما ما روند قابل قبولي را دارد، گفت: برگزاري منظم جشنواره به بهتر ديده شدن فيلم ها نيز كمك مي كند و اميدوارم كه روند افزايش مخاطب سينما و ارتقا كيفيت آنها ادامه داشته باشد.
فاطمه معتمد آريا بازيگر سينماي ايران تا كنون در 45 فيلم سينمايي حضور داشته كه از جمله آن مي توان به آثاري چون يحيي سكوت نكرد، بهمن، قصه‌ها، اينجا بدون من، مي زاك، شيرين، نيلوفر، خواب زمستاني، صد سال به اين سال‌ها اشاره كرد.
وي همچنين سال گذشته با فيلم سينمايي نبات محصول مشترك سينماي ايران و جمهوري آذربايجان در جشنواره جهاني فيلم فجر حضور داشت.
سي و چهارمين جشنواره جهاني فيلم فجر از يكم تا شش ارديبهشت در دو بخش رقابتي سينماي سعادت و جلوه گاه شرق در پرديس چارسو برگزار مي شود.
فراهنگ**9246**1440

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معتمدآريا:جشنواره جهاني فيلم فجرمرا دوباره به سينما نزديك كرد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12182) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا