رقابت 75 راس اسب در هفته دوم مسابقات اسبدواني كورس بهاره گنبدكاووس

به گزارش ايرنا، در اين هفته از مسابقات اسب هاي شركت كننده در مسافت يك هزار متر رقابت كردند و در دور نخست كه مخصوص اسب هاي تركمن دو ساله مبتدي بود ، اسب نازيلا اول شد و اسب هاي كمپاني و غنج اسن دوم و وسوم شدند.
اسب هاي دو خون دوساله مبتدي، برگزار كننده دومين دور اين هفته از مسابقات بودند كه در آن اسب برند زودتر از سايرين از خط پايان گذشت و اسب هاي اندري و آي داز نيز به مقام هاي دوم و سوم رسيدند و در دور سوم در گروه اسب هاي دو خون سه تا چهارساله 2 تا 6 امتياز نيز اسب هاي پدرو، ياغمر و هليا به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را از ان خود كردند.
اسب مجيك برنده دور چهارم اين مسابقات در گروه اسب هاي تروبرد داخلي سه ساله 8تا 12 امتياز بود و در پي او نيز اسب هاي دايانا هج و ارس دوم و سوم شدند و در دور پنجم در ميان اسب هاي دوخون سه تا چهارساله 10 تا 14 امتياز اسب وسوسه اول شد و ريومنتو و گالان به مقام هاي دوم و سوم رسيدند.
رقابت اسب هاي دوخون سه تا چهار ساله 16 تا 22 امتياز در دور ششم برگزار شد و در پايان اسب هاي سودانور، كاپيتان و آلكس مقام هاي برتر را از آن خود كردند و در دور هفتم در ميان اسب هاي تركمن سه تا چهارساله 8 تا 10 امتياز نيز اسب سقرقوش زودتر از سايرين از خط پايان گذشت و اسب هاي آغوش و يول بارس نيز دوم و سوم شدند.
در پايان اين مسابقات 493 ميليون و 500هزار ريال به عنوان جايزه به صاحبان برنده اهدا شد.
1860

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رقابت 75 راس اسب در هفته دوم مسابقات اسبدواني كورس بهاره گنبدكاووس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12335) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا