فرماندار: 10 كانون عرضه مواد مخدر در انديمشك تخريب شد

حميدرضا گودرزي روز پنجشنبه به خبرنگار ايرنا گفت:در اين اماكن كه از سوي قاچاقچيان اداره مي شد انواع مواد مخدر عرضه مي شد كه با همكاري دستگاه قضايي و نيروي انتظامي اين مكان ها تخريب گرديد.
وي با قدرداني از دادستان،فرمانده انتظامي و دستگاههاي امنيتي اظهار كرد:طرح پاكسازي مناطق آلوده شهرستان انديمشك تا تحقق كامل طرح شهرستان پاك ادامه داشته و منطقه براي باندهاي قاچاق مواد مخدر نا امن شده است.
فرماندار انديمشك گفت:در طرح مذكور كليه اماكن با بيل مكانيكي تخريب شد .
وي با اشاره به درگيري اخير در اين منطقه گفت:عوامل اصلي اين درگيري شناسايي و دستگير شده اند كه پرونده آنان سير قضايي را طي مي كند.
اختلاف بين سوداگران مرگ بر سر مواد مخدر و ايجاد درگيري بين طرفين متخاصم چند روز قبل با تيراندازي به سمت يكديگر به كشته و مجروح شدن تعدادي از آنان منجر گرديد.
با حضور به موقع نيروي انتظامي و همچنين دستگاههاي امنيتي و قضايي و نشست با بزرگان و ريش سفيدان منطقه امنيت برقرار شد.
منطقه 40 هكتار (كوي بهارستان) انديمشك بيش از 10 هزار نفر جمعيت دارد.
طرح پاكسازي كوي بهارستان از مواد مخدر پارسال نيز در چند نوبت اجرا گرديد و تعدادي از عوامل تهيه و توزيع مواد مخدر در اين منطقه دستگير شدند.
شهرستان انديمشك با بيش از 170 هزار نفر جمعيت در شمال خوزستان واقع است.
7281/6068

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار: 10 كانون عرضه مواد مخدر در انديمشك تخريب شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12342) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا