نخست وزير رژيم صهيونيستي اشغال جولان را هميشگي خواند

به گزارش ايرنا، نتانياهو كه امروز (پنجشنبه) در چارچوب يك سفر چند ساعته و ديدار با پوتين ضمن طرح ادعاي تهديد عليه رژيم صهيونيستي افزود: تمامي تلاش هاي ممكن را انجام مي دهيم تا از گشوده شدن جبهه ديگري عليه ما در ارتفاعات جولان جلوگيري كنيم.
به گزارش پايگاه خبري كرملين، نتانياهو ادامه داد: نمي توانيم به روزهاي قبل بازگرديم كه از بلندي هاي جولان به ما تيراندازي مي شد و به همين دليل اين ارتفاعات را با قرار داد و بي قرارداد باز نمي گردانيم.
بنا به اين گزارش، در ديدار نتانياهو و پوتين، روابط دوجانبه بويژه امنيتي، اوضاع خاورميانه و همچنين شرايط حاكم بين رژيم صهيونيستي و فلسطينيان مورد بررسي قرار گرفت.
بنيامين نتانياهو به تازگي نشست كابينه اين رژيم در بلندي هاي جولان را برگزار كرد كه يك منطقه اشغالي است و براساس قطعنامه هاي سازمان ملل بايد به كشور سوريه بازگردد.
آمريكا و چند كشور غربي با تداوم حمايت هاي فراگير خود از رژيم صهيونيستي مانع اجراي قطعنامه هاي سازمان ملل براي رفع اشغال از بلندي هاي جولان و اراضي فلسطينيان شده اند و اين رژيم هم با استفاده از عمليات ضد سوري كشورهاي غربي عربي بويژه آمريكا و عربستان كه به جنگ افروزي پنج ساله در سوريه منجر شده است مي خواهد اشغال اين ارتفاعات را دائمي كند.
اروپام391**1516

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخست وزير رژيم صهيونيستي اشغال جولان را هميشگي خواند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12348) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا