عمليات ساخت سالن ورزشي چند منظوره روستايي خيرساز درخمين آغاز شد

اين طرح ورزشي فرهنگي با برآورد اعتبار چهارميليارد و 500 ميليون ريال در زميني به مساحت دوهزار و 200 متر مربع و زيربناي يكهزارو 20 متر، در دوطبقه ساخته مي شود.
نماينده مردم خمين در مجلس شوراي اسلامي در جريان آغاز غمليات اين طرح خيرساز گفت: تنها راه توانمند سازي توليد و خودكفايي كشور توجه به جمعيت روستا به عنوان مولد بخش عظيم كشاورزي ، دامپروري و صنايع دستي است.
محمد ابراهيم رضايي اظهاركرد: در سالي كه با نام اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل از سوي مقام معظم رهبري نامگذاري شده بايد با توجه به پتانسيل ها و ظرفيت هاي موجود در مناطق روستايي با ايجاد زيرساخت هاي توسعه و زمينه اشتغال بخش كشاورزي و دامپروري، آبادي ها را از پديده مهاجرت بي رويه جمعيت به شهر نجات مي دهد.
وي، تنها نقطه ضعف دشمن از نظام جمهوري اسلامي را در توليد مايحتاج اوليه و اقتصاد دانست و گفت: كشور با داشتن نيروي انساني جوان و تحصيل كرده و منابع خدادادي مستعد و فراوان مي تواند در اين حوزه بدرخشد.
نماينده مردم خمين در مجلس شوراي اسلامي توضيح داد: عقب ماندگي علمي و اقتصادي در جامعه اسلامي ايران خواسته اصلي استعمار و استكبار است و در يك دهه گذشته بر همه ملل جهان ثابت شد كه دشمن چشم ديدن دانشمندان و پژوهشگران ايران را ندارد.
وي از مسئولان اجرايي و كشاورزان مناطق روستايي خواست تا با يكپارچه سازي زمين هاي كشاورزي و اجراي كامل سيستم آبياري نوين در بخش زراعت و باغات در صرفه جويي آب و افزايش توليد محصولات با كيفيت تلاش كنند.
نماينده مردم از تلاش خيران و سرمايه گذاران بخش خصوصي در توسعه و آباداني در عرصه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و راه و ترابري شهرستان خمين تقدير كرد و گفت: اميد است با سرمايه گذاري بخش خصوصي كه در خمين در حال انجام است تا پايان سال جاري تحولي در اشتغالزايي و كاهش نرخ بيكاري شهرستان ايجاد شود.
در اين آئين نماينده مردم و جمعي از مسئولان اجرائي شهرستان خمين با حضور در منزل شهيد يدالله گودرزي از خانواده اين شهيد والامقام در روستاي ليليان دلجويي كردند.
شهيد يدالله گودرزي كه از همرزمان محمد ابراهيم رضايي نماينده مردم خمين در مجلس شوراي اسلامي در دوران دفاع مقدس بوده كه سال 1342در روستاي ليليان متوليد و در عمليات والفجر مقدماتي سال 1361 به درجه رفيع شهادت نائل آمده است.
روستاي ليليان از توابع بخش كمره شهرستان خمين با يكهزار و 200 نفر جمعيت در 25 كيلومتري خمين قراردارد.
6199/6013

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عمليات ساخت سالن ورزشي چند منظوره روستايي خيرساز درخمين آغاز شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12371) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا