تجهيز شعب اخذ راي هنديجان به دستگاه احراز هويت

احمد جعفري نسب پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: انتخابات مرحله دوم دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي با استقرار 34 دستگاه احراز هويت در شعب اخذ راي اين شهرستان برگزار مي گردد.
وي افزود: در انتخابات دهم ارديبهشت براي نخستين بار در شهرستان كليه شعب به دستگاه احراز هويت تجهيز مي شوند و با استفاده از اين دستگاه فرايند استعلام شماره ملي و ارسال صورتجلسه به وزارت كشور انجام و ديگر نيازي به رايانه نخواهد بود.
وي ادامه داد: 24 شعبه اخذ راي در هنديجان و 10 شعبه در شهر زهره به منظور اخذ راي همشهريان در روز انتخابات فعال خواهند شد.
جعفري نسب تعداد عوامل اجرايي اين انتخابات را يكهزار و 200 نفر اعلام و گفت: امكانات و تمهيدات لازم براي برگزاري دور دوم انتخابات در هنديجان فراهم شده و اين شهرستان جهت برگزاري با شكوه انتخابات مهيا و آماده است.
وي با اشاره به شروع تبليغات انتخابات افزود: هواداران كانديداها در تبليغات و به خصوص در فضاي مجازي اخلاق انتخاباتي را رعايت كنند.
براساس اعلام نتايج مرحله اول در حوزه انتخابيه ماهشهر،اميديه و هنديجان حبيب آقاجري و علي گلمرادي به دور دوم انتخابات در اين حوزه راه يافتند.
شهرستان هنديجان به همراه شهرستان هاي ماهشهر و اميديه داراي يك كرسي نمايندگي در مجلس شوراي اسلامي مي باشد و با جمعيت 45 هزار نفر در جنوب خوزستان واقع شده است.
مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي 10 ارديبهشت ماه برگزار مي شود.
7163/6068

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجهيز شعب اخذ راي هنديجان به دستگاه احراز هويت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12373) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا