آيت الله شبيري زنجاني: خدمت به مردم بزرگترين افتخار است

به گزارش ايرنا ، از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي قم وي پنج شنبه شب در ديدار وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي افزود:
سلامت امر بسيار مهمي است و در آيات و روايات هم به آن اشاره شده است و ائمه ما بيان كرده اند كه دو نعمت سلامتي و امنيت را زماني كه از دست بدهيم متوجه اهميت آن مي شويم.
آيت الله شبيري زنجاني اظهار داشت: شما در حوزه سلامت جامعه تلاش هاي گسترده اي داريد و همواره در حال خدمات رساني به مردم هستيد كه بايد قدر خود را بدانيد و در اين زمينه گام برداريد، و اميدواريم كه عنايات خداوند شامل حال شما شود.
وي افزود: زحماتي كه شما انجام مي دهيد بسيار مناسب و گسترده است و قدر اين نعمت خدمت به مردم را بدانيد.

**وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي نيز دراين ديدار گفت: رئيس جمهوري هم همواره به موضوع اقتصاد مقاومتي تاكيد داشته و
و فرمودند كه آنچه كه قبول دارم به زبان مي آورم و عميقا با همه وجود معتقدم كه اقتصاد مقاومتي چاره ما در استقلال اقتصادي است.
دكتر سيد حسن قاضي زاده هاشمي افزود: اما نكته قابل توجه اينكه شرط اقتصاد مقاومتي تعامل با دنيا است و امكان ندارد كه با دنيا تبادلات علمي و فناوري نداشته باشيم و صادرات نكنيم.
وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي همچنين به موضوع برجام اشاره كرد و گفت: رئيس جمهوري به بنده تاكيد كردند كه در اين سفر به موضوع برجام نيز اشاره كنم و بايد بدانيم كه موضوع برجام آنچه كه انجام شد در قالب برد برد بود و هيچ كسي نه ادعا دارد كه اين موضوع نه خيلي ايده آل است و نه كسي مي تواند اثرات آن را كتمان كند.
وي گفت: بعد از برجام آن چيزي كه مهم است وحدت سران و روساي قوا است كه همه از حاشيه پرهيز كرده و به متن بپردازند حال اسم آن را برجام دو يا هر چيزي بگذاريم.
قاضي زاده هاشمي تاكيد كرد: نبايد مردم را نااميد كرد و دائم افرادي در حال نااميد كردن مردم هستند و بايد مراقب اين امر باشيم و اجازه ندهيم كه اين اتفاق رقم بخورد.
وي درادامه به موضوع اهميت بهداشت اشاره كرد و گفت: يكي از مشكلات جامعه ما اين است كه مردم از غذاهايي استفاده مي كنند كه مناسب نيست و مصرف نمك و پرخوري موجب مشكلات بسياري مي شود.
وي افزود: اگر مردم به هشدارها توجه نكنند مشكلات بسياري پيش خواهد آمد و همه بايد در راستاي سلامت كمك كرده و بكوشند تا بتوانيم مشكلات را رفع كنيم.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي عصر ديروز (چهارشنبه) به منظور ديدار با علما و مراجع تقليد و بازديد از مركز نورآوران سلامت مستقر در مسجد مقدس جمكران وارد قم شد.
وي امروز با آيات عظام موسوي اردبيلي، مكارم شيرازي، صافي گلپايگاني، جوادي آملي، وحيد خراساني، سبحاني ،علوي گرگاني و حجت الاسلام والمسلمين سيد جواد شهرستاني نماينده آيت الله سيستاني در ايران ديدار و گفت وگو كرد.
7406/ 6133/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آيت الله شبيري زنجاني: خدمت به مردم بزرگترين افتخار است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12394) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا