روزهای به یاد ماندنی آمریکا و عربستان سپری شده است

به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر،شبکه المنار، ترکی الفیصل رئیس اطلاعات سابق عربستان همزمان با سفر باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا به عربستان از سپری شدن روزهای به یاد ماندنی روابط میان آمریکا و عربستان سخن گفت.

وی که قبلا سفیر عربستان در واشنگتن نیز بوده است بیان کرد: امکان بازگشت به روزهای به یاد ماندنی مجددا وجود ندارد.به نظر من آمریکا تغییر کرده است به همان میزان که ما تغییر کرده ایم.

ترکی الفیصل تاکید کرد: جانب مثبت در  رفتار باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و مواضع و اظهاراتش این بود که همه را هوشیار و بیدار کرد که در آمریکا تغییر رخ داده است و ما باید با این تغییر تعامل داشته باشیم.

وی افزود: تا کی ما می توانیم به آمریکا تکیه کنیم و تا چه اندازه می توانیم روی ثبات رویکردهای رهبران آمریکا حساب کنیم منافع مشترکی که ما را به یکدیگر مرتبط می کند چیست اینها اموری است که باید ارزیابی مجدد درباره آنها صورت گیرد.

ترکی الفیصل بیان کرد: تصور نمی کنم که ما از هر رئیس جمهوری جدید در آمریکا انتظار داشته باشیم به روز به یاد ماندنی که اوضاع کاملا متفاوت بود بازگردد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روزهای به یاد ماندنی آمریکا و عربستان سپری شده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12445) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین