مهسا جاور، بانوی زنجانی قایقرانی:باید با بهترین رکورد سهمیه المپیک بگیرم

استان‌ها > زنجان - ملی پوش قایقرانی روئینگ بانوان در گفتگو با ایسنا گفت: تلاش من این است که با بهترین رکورد در رقابت‌های انتخابی المپیک سهمیه را کسب کنم.

مهسا جاور در گفت‌وگو یی درباره شرایط خود برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک اظهار کرد: شرایط تمرینی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و از لحاظ بدنی و هم چنین تکنیکی در وضعیت مناسبی به سر می‌برم.

جاور درباره تمرین‌های تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران گفت: تمرین‌هایی که در تهران انجام دادیم خیلی خوب بود و اردوهای برون مرزی به خصوص چین هم در بالا رفتن آمادگی ما تاثیر گذار بود. اردوی چین 18 روز طول کشید و تمام امکانات در اختیار ما بود و شرایط آب‌ و هوا نیز وضعیت ما را بهتر کرد. آب‌وهوای ایران برای تمرین های ما نامطلوب شده بود و تصمیم بسیار درستی بود که به اردوهای برون مرزی رفتیم.

او در ادامه افزود: همه ما تلاشمان را کردیم که در مدت تمرین‌ها به اوج برسیم و با بهترین سطح راهی رقابت های انتخابی المپیک شویم. امیدوارم که بتوانیم به این هدف برسیم.

ملی‌پوش قایقرانی روئینگ درباره شانس خود برای کسب سهمیه المپیک اظهار کرد: در این دوره 7 قایقران در تک نفره سنگین وزن سهمیه المپیک را می‌گیرند. من امید زیادی دارم که بتوانم جزو این نفرات باشم و البته هدفم این است که با بهترین رنکینگ و رکورد به این سهمیه برسم.

او درباره مهم‌ترین رقبای خود در رقابت‌های انتخابی المپیک اظهار کرد: کشورهای اندونزی، ویتنام، ژاپن و کره جنوبی مهم‌ترین رقیبان ما هستند. نباید هیچ یک از حریفان را دست کم گرفت و باید با تمام توان برای کسب موفقیت تلاش کنیم. نتایجی که تیم ملی در آب‌های آرام گرفت هیچ ربطی به روئینگ ندارد و این دو از هم جدا هستند و دلیل ندارد که ما هم نتوانیم به سهمیه برسیم.

جاور در پایان گفت: هدف بعدی من پس از کسب سهمیه المپیک حضور قدرتمند برای حضور در رقابت‌های المپیک است. اگر سهمیه بگیرم باید بهترین نتیجه را در المپیک ثبت کنم.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهسا جاور، بانوی زنجانی قایقرانی:باید با بهترین رکورد سهمیه المپیک بگیرم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12498) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین