كشور نيازمند مجلسي مقتدر براي پاسخگويي به مطالبات مردمي است

حميد رضا حاجي بابايي عصر پنج شنبه در جمع مردم ساوه افزود: قدرت مولفه هاي مختلفي دارد كه يكي از شاخص ترين مولفه هاي آن حضور در عرصه هاي اجتماعي و سياسي است.
وي ادامه داد: توليد روز افزون علمي و كسب افتخارات مبتني بردانش اندوزي از ديگر مولفه هاي اقتدار كشورها محسوب مي شود كه بهره گيري از فناوري صلح آميز هسته اي در اين راستاست.
حاجي بابايي اضافه كرد: تعالي و تثبيت آموزه هاي اعتقادي و معرفتي و تلاش براي بر پا داشتن عقايد راسخ ملي نيز از ديگر مولفه هاي اقتدار دولتها و كشورها محسوب مي شود كه فرهنگ عاشورايي و ولايي در جمهوري اسلامي ايران نمونه اي بارز از اين اعتقادهاست.
حاجي‌بابايي بيان كرد: آمريكا و سردامداران غربي با كارشكني ها و بدعهدي هاي خود، هدفي جز كاهش اقتدار ملي كشور را در سر ندارند.
وي عنوان كرد: امروز توان موشكي و قدرت نظامي ايران اسلامي در منطقه زبانزد است و هراس از قدرتمندي سبب شده تا برخي غربي ها با ايران دشمني كنند.
وزير سابق آموزش وپرورش با اشاره به حضور مردم در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي گفت: حضور پر شور مردم در پاي صندوق هاي راي نشان داد كه ملت سرافراز كشور همواره بر پيروي از ارزش هاي امام و انقلاب تاكيد دارند.
حاجي‌بابايي افزود: اقتصاد مقاومتي نسخه شفابخش كشور است و اجراي آن مي تواند زمينه باروري و توسعه يافتگي را تثبيت كند.
وي بيان كرد: معيشت فرهنگيان و تلاش براي عزتمندي و كرامت اين قشر فرهنگي همواره بايد ادامه يابد.
وزير سابق آموزش وپرورش بيان داشت: يكي از اولويت هاي اصلي مجلس آينده مقابله با ركود و تورم است چرا كه باروري اقتصاد يكي از شاخص هاي توسعه يافتگي است.
حاجي‌بابايي ادامه داد: ملت ايران به آمريكا اعتماد ندارند و مجلس آينده بايد با اقتدار و پاسخگويي خود در برابر مطالبات مردمي، رهنمودهاي مقام معظم رهبري را جامه عمل بپوشاند.
شهرستان ساوه دومين كانون جمعيتي استان مركزي است كه بيش از 260 هزار نفر جمعيت دارد.
حوزه انتخابيه ساوه و زرنديه يك كرسي در مجلس شوراي اسلامي دارد كه انتخابات آن به مرحله دوم كشيده شده است
3075/6012

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كشور نيازمند مجلسي مقتدر براي پاسخگويي به مطالبات مردمي است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12503) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا