منتخب مردم تهران: خواسته مردم جهت گيري كلي كشور به سمت آرامش و اميد است

به گزارش ايرنا حجت الاسلام احمد مازني پنجشنبه در ديدار با نماينده ولي فقيه در گلستان و امام جمعه گرگان افزود: با توجه به ظهور و بروز شخصيت هاي مختلف در اين دولت و مجلس دهم، مردم اينچنين انتظاري دارند.
وي اظهار داشـت: مردم مي خواهند تنش و نگاه باندي و جناحي در جامعه نباشد و جهت گيري كلي به سمت و سوي حل مشكلات بويژه در حوزه اقتصاد باشد.
به اعتقاد مازني؛ ريشه مشكلات اقتصادي جامعه به سياست بر مي گردد و از سوي ديگر نظام انتخاباتي كشورمان مطلوب نيست و همه اين مسائل در كنار نقايص فرهنگي مشكلاتي در جامعه ايجاد كرده كه مردم انتظار دارند برطرف شود.
منتخب مردم تهران تصريح كرد: قاطبه مردم موافق هستند تا در عرصه هاي مختلف تضادها رشد كند اما انتظار ندارند اين تضادها مانع كندي حركت در جامعه شود؛ امروز كشور براي توسعه نياز به فضاي عقلاني و آرام دارد.
وي با اشاره به برگزاري مرحله دوم انتخابات در برخي حوزه هاي انتخابيه در 10 ارديبهشت ماه جاري گفت: بايد مانند مرحله اول بر مشاركت و حضور حداكثري تاكيد شود و انتظار داريم كه مردم صبح اول وقت در شعب اخذ راي حاضر شوند تا در ساعات پاياني زياد معطل نشوند.
3014/6203

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منتخب مردم تهران: خواسته مردم جهت گيري كلي كشور به سمت آرامش و اميد است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12518) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا