وزير فرهنگ و ارشاد دولت دهم: مجلس شوراي اسلامي محل كارآموزي نيست

به گزارش ايرنا سيد محمد حسيني پنجشنبه شب در مسجد حضرت رسول (ص) شهر گرگان با موضوع بررسي مسائل روز گفت: بايد كساني را به مجلس فرستاد كه اسلام شناس، حقوق دان، آگاه به مسائل و ساختار كشور، با تجربه، كلان نگر و همچنين جسارت صحبت كردن را داشته باشند.
وي گفت: با انتخاب افرادي با ويژگي هاي مزبور مي توان مجلس قدرتمند، داراي تجربه و منصف داشت.
وي افزود: در دوره هايي از مجلس برخي نمايندگان حتي ساختار كشور را نمي شناختند به طوري كه تفاوت سند و برنامه را تشخيص نمي دادند.
وزير فرهنگ و ارشاد دولت سابق همچنين گفت: برخي دلسوزانه در مساله توافق هسته اي هشدار مي دهند و اگر مخالفتي هم مي شود با اصل مذاكره نيست بلكه هدف و سخن اصلي اين است كه نمي توانيم به آمريكا اعتماد كنيم.
حسيني افزود: با گذشت سه ماه از اجراي توافق و برجام و قول بازگشت صد ميليارد دلار پول به كشور فقط 3 ميليارد دلار آن محقق شد حال آنكه دولت گذشته با دور زدن تحريم پول هاي زيادي وارد كرد.
وي همچنين گفت: امروز عده اي در كشور مي خواهند با ابزار رسانه و تبليغات فضاي دو قطبي ايجاد كرده و به زعم خود كشتي نجات مردم شوند.
وي با بيان اينكه مي خواهند مردم بدون فكر و انديشه به ليست آن ها راي بدهند، از برخي اظهار نظرها مبني بر تهرانيزه كردن انتخابات در شهرستانها انتقاد كرد و گفت: آنها معتقدند مردم شهرهاي كوچك قدرت تشخيص ندارند.
وزير فرهنگ و ارشاد دولت احمدي نژاد از صبح پنجشنبه با سفر به استان گلستان و حضور در دو حوزه انتخابيه گرگان و آق قلا و كردكوي، تركمن، گميشان و بندرگز به حمايت از نامزدهاي اصول گراي راه يافته به مرحله دوم انتخابات مجلس دهم سخنراني كرد.
سيد محمد حسيني در مسجد حضرت رسول (ص) شهر گرگان اعلام كرد كه من خود بر اساس احساس مسئوليت در حمايت از سيدعلي طاهري نامزد اصول گراي حوزه انتخابيه گرگان و آق قلا به اين منطقه سفر كرده ام.
6204/6203

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزير فرهنگ و ارشاد دولت دهم: مجلس شوراي اسلامي محل كارآموزي نيست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12528) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا