آمریکا در پشتیبانی از داعش جدی است

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به فعالیت‌های آمریکا در جهت تامین سلاح داعش گفت: داعش زائیده تفکر آمریکایی - صهیونیستی است.

جوکار: آمریکا در پشتیبانی از داعش جدی است/ داعش زائیده تفکر آمریکایی - صهیونیستی استمحمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه هواپیماهای آمریکا برای تروریست‌های داعش تسلیحات و مهمات می‌فرستند، گفت: اسناد زیادی موجود است که نشان می‌دهد آمریکا در حمایت و پشتیبانی از گروه تروریستی داعش جدی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه هدف آمریکا از تجهیز داعش جلوگیری از حفظ صلح و امنیت در منطقه است، اظهار داشت: اگر منطقه بی‌ثبات باشد منافع بیشتری عاید آمریکایی‌ها خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه داعش زائیده تفکر آمریکایی - صهیونیستی است، تصریح کرد: کارشکنی‌هایی که آمریکا و رژیم صهیونیستی در برابر اقدامات گروه‌های مبارز با داعش انجام می‌دهند، سندی بر این مدعاست.

جوکار خاطر نشان کرد: اسنادی زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد آمریکایی‌ها در عملیات‌ مختلف اطلاعاتشان را در اختیار داعش قرار داده‌اند و اکنون نیز در تجهیز و تامین سلاح این گروهک تروریستی از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کنند.

انتهای پیام/برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمریکا در پشتیبانی از داعش جدی است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12580) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران