خود سازی درونی بهترین و باارج ترین ثمره اعتكاف است

حجت الاسلام و المسلمين سيد حكمت الله هاشمي پور عصر پنجشنبه در جمع دانشجويان معتكف دختر دانشگاه آزاد اسلامي واحد ياسوج افزود: اين فريضه الهي و ايام البيض فرصتي ارزشمند براي مقابله با تهاجم هاي فرهنگي دشمن است.
وي بيان كرد: در اين سه روز برنامه هاي فرهنگي، محفل انس با قرآن، ادعيه و مناجات، برنامه هاي بصيرتي و روشنگري،مداحي و سخنراني با حضور شخصيت هاي معنوي و علمي در حال برگزاري است.
هاشمي پور گفت: تعداد دانشجويان معتكف در دانشگاه ازاد اسلامي در سطح استان در مراسم اعتكاف امسال نيز حدود 300 نفر است كه سهم بانون به مراتب بيشتر از آقايان است.
وي استقبال دانشجويان دختر براي حضور در مراسم اعتكاف را بسيار ارزشمند، اميدواركننده و در عين حال معنا دار دانست و افزود: اعتكاف از بهترين عوامل ازدارنده آسيب هاي اجتماعي است.
وي افزد: در سال هاي گذشته برنامه و مراسم اعتكاف دانشجويي نيز به صورت عمومي در يكي از مساجد شهر برگزار مي شد ولي امسال با استقبال خوبي كه صورت گرفته هر پايگاه به صورت مجزا در مسجد دانشگاه برنام برگزار مي كنند.
7535/6162

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خود سازی درونی بهترین و باارج ترین ثمره اعتكاف است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12705) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا