فروش بيش از 160 ميليون ليتر فرآورده نفتي به مصرف كنندگان عمده در زنجان

به گزارش روز جمعه روابط عمومي شركت ملي پخش فراورده هاي نفتي منطقه زنجان، مظفر حريقي با اعلام اين مطلب افزود: 482 هزار ليتر بنزين براي نيروهاي مسلح و شركت مينو و 324 هزار ليتر نفت سفيد جهت مصرف حرارتي در سال 94استفاده شده است.
وي اظهار كرد: بيشترين مصرف به خصوص در بخش صنايع مربوط به نفتگاز با بيش از 134 ميليون ليتر و نفتكوره با 25 ميليون ليتر مي باشد.
حريقي، در ادامه با اشاره به كاهش مصارف نفتگاز و نفتكوره در بخش صنايع با توجه به تبديل سوخت انجام گرفته در اين بخش افزود: به عنوان مثال ميزان مصرف نفتكوره در بخش صنايع در سال 94 نسبت به مدت مشابه سال قبل با مصرف بيش از 40 ميليون ليتر از كاهش 40 درصدي برخوردار بوده است.
وي يادآوري كرد: با توجه به اهتمام شركت نفت در راستاي تبديل سوخت و پيگيري انجام گاز رساني به مصرف كنندگان عمده انتظار مي رود كه اين روند كاهشي مصرف كنندگان عمده به ويژه در بخش صنايع و در سال هاي آتي ادامه داشته باشد.
معاون شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه زنجان خاطر نشان كرد: با توجه به مصرف 160 ميليون ليتر مصرف كنندگان عمده در سال 94 اين شركت هيچ گونه مشكلي در تامين سوخت اين مصرف كنندگان را نداشته مضاف بر اينكه روند گاز كشي اين مصرف كنندگان به جهت تبديل سوخت و آزاد شدن فرآورده توسط شركت در حال پيگيري است.
شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه زنجان داراي 52 باب جايگاه عرضه فرآورده نفتي مايع و 39 باب جايگاه عرضه سي ان جي است كه از اين تعداد جايگاه هاي عرضه سوخت مايع 29 باب در ناحيه مركزي و تامين كننده سوخت مورد نياز شهرستان هاي زنجان، طارم، ماهنشان، دندي و ايجرود بوده و 17 جايگاه ناحيه ابهر سه شهر سلطانيه و ابهر و خرمدره را پوشش مي دهند و شهرستان خدابنده نيز داراي شش جايگاه عرضه فرآورده مايع نفتي است.
6085/7320

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فروش بيش از 160 ميليون ليتر فرآورده نفتي به مصرف كنندگان عمده در زنجان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12721) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا