ابعاد اقتصاد مقاومتي براي مردم تبيين شود

حجه الاسلام عسگربيگي روزجمعه درجلسه پنجاهمين جلسه شوراي فرهنگ عمومي اين شهرستان با اشاره به نامگذاري سال افزود: شعار سال طبق رهنمود و تفكر مقام معظم رهبري 'اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل' نامگذاري شد كه بخش اعظمي از اين شعار مربوط به تبيين و تبليغ آن است و اعضاي شوراي فرهنگ عمومي مي توانند در اين خصوص بسيار موثر و مفيد باشند .
وي با بيان اينكه نوع نگاه و ديدگاه مسير زندگي انسان را عوض مي كند، افزود: تغيير در نوع نگرش وصرفه جويي، اقتصادي پويا را به دنبال دارد كه جهت برقراري آن بايد نگرش مردم تغيير يابد.
وي برلزوم تبديل شعارسال به گفتمان عمومي درجامعه تاكيدكرد وگفت: گردشگري، كشاورزي وصنعت ومعدن ازمواردقابل توجه دراقتصاد مقاومتي شهرستان است.
فرماندار شهرستان كوثر نيز در اين جلسه گفت: شعار اقتصاد مقاومتي سال جديد كه از سوي مقام معظم رهبري اعلام شده است در راس سياست هاي عمومي دولت تدبير و اميد قرار دارد وجلسات متعددي در سطح شهرستان دراين خصوص درحال برگزاري است.
عليرضاعليپور بيان كرد: بايد با تكيه بر اقتصاد مقاومتي از توليد داخلي پشتيباني نمود.
شهرستان كوثر به مركزيت شهر گيوي در 85 كيلومتري جنوب اردبيل قرار دارد.
7123/6016

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابعاد اقتصاد مقاومتي براي مردم تبيين شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12724) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا