فرماندار ديربوشهر:بهره گيري ازظرفيت بانوان درعرصه هاي مختلف ضروري است

به گزارش ايرنا، حمزه اعتماد روز شنبه درحاشيه افتتاح نمايشگاه صنايع دستي بانوان فرهنگي شهرستان دير افزود: دراجراي فرمايشات مقام معظم رهبري در زمينه تقويت اقتصاد مقاومتي و با توجه به توانمنديهاي بانوان اين شهرستان نمايشگاه صنايع دستي در پاسداشت ميراث فرهنگي و معنوي برگزار مي شود.
وي اظهارداشت: هدف از برگزاري اين نمايشگاه پاسداشت نقش زنان در ميراث معنوي و صنايع دستي براي تقويت و ظهور توانايي هاي بانوان منطقه و ايجاد انگيزه و تشويق آنان در امر اشتغالزايي و ترويج اقتصاد مقاومتي است.
فرماندارديرگفت: برگزاري نمايشگاه عرضه صنايع‌دستي و توانمندي‌هاي بانوان را فرصتي مناسب براي پيشرفت، رشد و شكوفايي استعداد و ارتقاي فعاليت و نمايش هنر آنان است.
وي بيان كرد: ايجاد انسجام در فعاليت‌هاي انجام‌شده، زمينه سازي براي ايجاد تحول درعرصه‌هاي مختلف و بهره‌گيري از ظرفيت و توانايي بانوان از ديگر اهداف برگزاري اين نمايشگاه است.
بندردير در فاصله 180 كيلومتري جنوب بوشهر قراردارد.
7207/6043

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار ديربوشهر:بهره گيري ازظرفيت بانوان درعرصه هاي مختلف ضروري است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1276) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا