عزم دولت و مجلس برای تحولات بنیادین در آموزش و پرورش ضروری است

به گزارش ایرنا، محسن بیگلری شامگاه پنجشنبه در همایش مدیریت آموزشی در سالن شهید بهشتی سقز افزود: با همكاری دولت و مجلس ، حق نوار مرزی برای معلمان سقز و بانه برقرار و 230 قلم تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی از وزارت آموزش و پرورش برای مدارس سقز و بانه جذب شده است.
وی معلمان را الگوی اخلاقی و اجتماعی دانست و اظهار كرد: اگر رویكردها، برنامه ها و فعالیت های آموزشی درست و جامع طراحی و اجرا شوند موجب پبشرفت مادی و معنوی جامعه و تغییرات مثبت خواهند شد.
او با اشاره به برخی مشكلات و آسیب های اخلاقی و اجتماعی در جامعه از معلمان خواست تلاش بیشتری برای حل این مشكلات و آسیب ها داشته باشند.
بیگلری برگزاری همایش مدیریت آموزشی در سقز را امری مهم برشمرد و تصریح كرد: به اعتقاد بسیاری از صاحبنظران، فرهنگ زیربنای توسعه است و در این راستا، توجه به مقوله های فرهنگ و آموزش در پیشرفت و ارتقای جامعه امری ضروری است و لازم است نتایج و راهكارهای این همایش ، عملیاتی و در جهت بهبود وضعیت آموزشی به كار گرفته شود.
سقز در 190 كیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.
7249/1904

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عزم دولت و مجلس برای تحولات بنیادین در آموزش و پرورش ضروری است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12850) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا