حلیمه عالی: پس از پایان دوره نمایندگی، باز هم پیگیری شکایت از قاضی‌پور خواهیم بود

سیاست > مجلس - عضو فراکسیون زنان مجلس نهم می گوید: حتی اگر دوره نمایندگی ما هم تمام شود، باز هم پیگیر شکایت از آقای نادر قاضی‌پور خواهیم بود.

به گزارش خبرآنلاین، فیلم سخنرانی انتخاباتی نماینده مردم ارومیه در مجلس، در پايان سال گذشته حاشیه‌ساز شد (اینجا). از جمله تبعات آن اين بود که نمایندگان زن مجلس از او رنجیدند و فراکسیون زنان از نادر قاضی پور شکایت کرد. این شکایت به سازمان بازرسی کل کشور ارسال شده است و البته هنوز نشانه ای از پیگیری آن دیده نشده است. گويا برخی، از اعضاي فراکسیون زنان خواسته‌اند این شکایت را پس بگیرد.

حلیمه عالی، یکی از اعضای فراکسیون زنان اما به خبرآنلاین می‌گوید: شکایت را به بازرسی کل کشور تحویل داده ایم و در حال پیگیری آن هستیم.

نماینده مردم زابل در مجلس نهم تاکید می کند: شکایت ما سر جایش می ماند. این شکایت ربطی به این ندارد که دوره نمايندگي ما پایان پیدا می کند. پس از پایان دوره نمایندگی نیز روال قانونی طی خواهد شد و شکایت را پیگیری می کنیم.

وی با بیان اینکه هنوز از روند بررسی شکایت فراکسیون زنان اطلاعی به آنها نرسیده است، توضیح می دهد: خانم فاطمه رهبر نماینده گروه هستند و ما به ایشان اختیار تام داده ایم که دنبال کار باشند و ایشان همچنان پیگیری می کنند.

27213


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حلیمه عالی: پس از پایان دوره نمایندگی، باز هم پیگیری شکایت از قاضی‌پور خواهیم بود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12918) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین