آخرین جزئیات واژگونی اتوبوس دانش آموزان

مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان مجروح حادثه دیده که در بیمارستان بستری هستند امروز یا فردا مرخص می‌شوند.

آخرین جزئیات واژگونی اتوبوس دانش آموزان
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، محمد فاضل مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آخرین اطلاعات از واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در مشهد چگونه است؟»، اظهار داشت: متأسفانه در جریان واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان شهرکردی 2 دانش‌آموز جان خود را از دست دادند.
 
وی افزود: 33 دانش‌آموز در این حادثه مشکل خاصی نداشتند و به تدریج از طریق هواپیما به استان اصفهان منتقل و از آنجا به شهرکرد منتقل می‌شوند.
 
فاضل با اشاره به اینکه حدود 6 دانش‌آموز در این حادثه دارای جراحات بیشتری بودند، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزانی که به مراتب جراحات بیشتری داشتند در بیمارستان بستری هستند و امروز یا فردا از بیمارستان ترخیص خواهند شد.
 
مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه متأسفانه در این حادثه 2 دانش‌آموز جان خود را از دست دادند، تصریح کرد: با تلاش مسئولان آموزش و پرورش خراسان، معاونت پرورشی و عوامل محلی از خانواده داغدار این 2 دانش‌آموز دلجویی و مقدمات انتقال آنها برای مراسم تشیع در شهرکرد را فراهم می‌کنند.
 
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا این اردو دارای مجوز از آموزش و پرورش بود؟»، گفت: بله، این اردو کاملاً قانونی و با هماهنگی آموزش و پرورش شهرکرد بود و اتوبوس هم در مسیر قانونی خود در حال تردد بود.
 
فاضل در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «به چه دلیل این اردو با اتوبوس انجام شده و از طریق قطار انجام نشده است؟»، عنوان کرد: اتوبوس هم وسیله نقلیه است که تعداد زیادی از مردم از آن استفاده می‌کنند و متأسفانه حادثه باعث این اتفاق ناگوار شده است.
 
مدیر دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش در مشهد مقدس حضور دارم تا کار انتقال دیگر دانش‌آموزان به شهرکرد را انجام دهم، گفت: وزیر آموزش و پرورش ضمن هم‌دردی با خانواده داغدار عزیزان از دست رفته با دیگر دانش‌آموزان تلفنی صحبت کرد و پیگیر آخرین وضعیت این دانش‌آموزان است.

انتهایی پیام/ز


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آخرین جزئیات واژگونی اتوبوس دانش آموزان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12934) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران