بهترین شکل ابرو متناسب با نوع صورتتان (تصویری) -آکا

آکاایران: به گزارش آکاایران: بهترین شکل ابرو متناسب با نوع صورتتان (تصویری)

در این مطلب با بهترین شکل ابرو که متناسب با نوع صورت باشد، آشنا خواهید شد.

دقیقاً مانند مدل موها، یک شکل ابرو نیز به هر صورتی نمی نشیند. ابروی مناسب شما، به ابعاد صورتتان بستگی دارد. قوس صحیح نه تنها می تواند چشم های شما را برجسته کند، بلکه شما را جوان تر خواهد کرد، حتی می توانید با آرایش کمتری هم بیرون بروید.

متخصص ابروی اشخاص مشهور، جوی هیلی، می گوید: یک ابروی صحیح، به باز کردن منطقه ی چشمتان و به بهبود تقارن کلی چهره ی شما کمک خواهد کرد. یک ابروی بی نقص می تواند شما را سرحال، شاداب، جوان، سالم، و در مجموع آکا ایران کند. خیلی خب، توانستیم توجهتان را جلب کنیم؟

پس چگونه می توانیم این در گرانبها را برای صورتمان مهیا کنیم؟ به تازه کارها می گویم که شکل منحصر بفرد صورت شما در تعیین اینکه چه شکل ابرویی برای شما بهتر است، نقش مهمی بازی می کند.

ما از هیلی خواستیم تا بصورت جزئی تری برایمان توضیح دهد که برای هر شکل صورت، چه ابرویی بهتر است. آماده اید تا ابروی طلایی خودتان را بیابید؟

صورت مربعی

صورت مربع شکل، تاکیدش بر زاویه های صورت شماست، پس ابرویی با قوسی ملایم اما کامل، راه حل شماست. حواستان باشد که ابرویتان خیلی زاویه نداشته باشد. در عین حال از ابرویی با قوس زیاد هم دوری کنید. قرار نیست رنگین کمان درست کنید!

,عکس ابرو برای صورت لاغر,مدل ابرو صورت بیضی,مدل ابرو صورت قلبی,[categoriy]

بهترین شکل ابرو متناسب با نوع صورتتان (تصویری) -آکاعکس ابرو برای صورت لاغر,مدل ابرو صورت بیضی,مدل ابرو صورت قلبی,آرایش ابرو صورت کشیده,مدل ابرو صورت گرد, عکس صورت مربعی

آکاایران: بهترین شکل ابرو متناسب با نوع صورتتان (تصویری)

صورت گرد

اگر صورتتان گرد است، باید مطمئن شوید که ابروهایتان خیلی زاویه دار باشد. از آنجایی که صورت های گرد چهارچوب مشخصی ندارند، یک ابروی زاویه دار زیبا می تواند خودنمایی کند و چهارچوبی برای اسکلت صورتتان تعریف کند. یعنی همان چیزی که در صورت های گرد پیدا نمی شود.

,عکس ابرو برای صورت لاغر,مدل ابرو صورت بیضی,مدل ابرو صورت قلبی,[categoriy]

صورت کشیده

صورت های کشیده این خصوصیت را دارند که اجزاشان از نظر عمودی کشیده شده اند. در این مورد خیلی مهم است که دم ابروتان آنقدر کشیده باشد تا کاملاً چپ تا راست فضا را پر کند، در اینصورت فقدان یک حرکت افقی در صورتتان پوشانده خواهد شد.

من همیشه پیشنهاد می کنم که دم ابرو تا گوشه ی چشم کشیده شود، اما در صورت های کشیده، باید بیشتر از این مقدار ابروتان را طول بدهید. پس وقتی می خواهید دم ابروتان را فرم دهید حواستان باشد. از طرفی اگر بیش از اندازه هم دراز شود، صورتتان پژمرده بنظر خواهد رسید!

,عکس ابرو برای صورت لاغر,مدل ابرو صورت بیضی,مدل ابرو صورت قلبی,[categoriy]

صورت قلبی

اگرچه در حال حاضر ابروی پهن و برجسته مد است، اما قطعاً صورت های شکل قلب باید در مورد این مد، کمی خوددار باشند! از آنجایی که خط فک در این صورت ها جمع و جور تر از بالای صورت است، خیلی مهم است که ابروهایتان به خوبی آراسته شده و فوق العاده مرتب باشد.

همانطور که معلوم است، ابروی نازک که اصلاً مورد بحث ما نیست. چیزی که دنبالش هستیم شکلی است که کنترل شده باشد، نه انبوه و ضخیم. چنین ابروی تو پری در نیمکره ی بالایی صورت، به خدمت گرفته می شود تا فک کوچک شما در نیمکره ی پایینی را تعدیل کند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهترین شکل ابرو متناسب با نوع صورتتان (تصویری) -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-12951) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران