جنگ شادي در سقز به نفع معلولان جسمي حركتي آغاز شد

به گزارش ايرنا در سال جديد اين دومين بار است كه گروه هاي هنري به نفع چهار هزار و 33 معلول سقزي به روي صحنه مي روند تا دل مردم و اين قشر را شاد كنند، دهه اول فروردين ماه دو گروه هنري در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نمايش و موسيقي اجرا كردند و اين بار نيز جمعي از هنرمندان آمده اند كه تا 31 فروردين ماه در اين امر خير سهيم باشند.
در اين برنامه كه با همكاري بهزيستي، شوراي شهر و شهرداري، فرمانداري، شركت تبليغاتي كورد ئارا و فرش و مبل حجازي در سالن اجتماعات آموزشكده فني مهندسي برگزار خواهد شد، پنج شب از ساعت 21 تا 23 موسيقي، شعبده بازي و نمايش اجرا خواهد شد.
رئيس اداره بهزيستي شهرستان سقز در حاشيه برگزاري اين برنامه ضمن تجليل از گروه هاي هنري و مردم براي اجرا و حمايت از اين برنامه از شهروندان خواست با حضور در اين برنامه در اين امر خير مشاركت كنند.
عبدالرحمان حكيمي يادآور شد: فعاليت هاي هنري براي حمايت از معلولان در سال گذشته نيز با فروش آثار هنري معلولان در قالب نمايشگاه نقاشي، عكاسي و معرق آغاز شد و در سال جديد نيز آثار معلولان در نمايشگاه صنايع دستي ويژه نوروز براي فروش عرضه شد.
او با بيان اينكه بهزيستي سازماني است كه همواره براي جذب مشاركت هاي مردمي تلاش هاي چشمگيري انجام داده است، افزود: استفاده از ظرفيت هاي مردمي و سازمان هاي مردم نهاد براي حمايت از معلولان در راس امور اين اداره است.
وي عنوان كرد: شهرستان سقز داراي چهار هزار و 33 معلول شناسايي شده است كه بيشتر آنها معلول جسمي حركتي هستند.
سقز در 190 كيلومتري شمال غربي سنندج واقع شده است.
7249/1904

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جنگ شادي در سقز به نفع معلولان جسمي حركتي آغاز شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1297) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا