همايش پياده روي خانوادگي صبح و نشاط در ميدان مشق تهران برگزار شد

به گزارش ايرنا، بيش از چهار هزار شركت كننده دراين همايش خانوادگي علاوه بر پياده روي، حركات نرمشي و كششي را نيز انجام دادند.
دراين همايش سيدحسن قاضي زاده هاشمي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ، علي اصغر فاني وزير آموزش و پرورش، ميثم امرودي معاون فرهنگي، اجتماعي شهردار تهران، جمعي از اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران، شهردار منطقه 12 تهران نيز حضور داشتند.
اين پياده روي خانوادگي به همت شهرداري منطقه 12 و با همكاري وزارتخانه هاي ورزش و جوانان، بهداشت، درمان و آموزش و پزشكي و آموزش و پرورش و همچنين فدراسيون ورزش همگاني برگزار شد.
درپايان اين همايش به 17 نفر از شركت كنندگان دراين همايش پياده روي خانوادگي 17 دوچرخه به قيد قرعه با هدف ترويج فرهنگ دوچرخه سواري در سطح جامعه اهدا شد.
شركت كنندگان در همايش خانوادگي پياده روي صبح و نشاط حدود يك كيلومتر مسافت محدوده باغ ملي تهران را پياده طي كرده و پس از آن با همراهي كارشناسان و مربيان ورزشي به انجام حركت هاي ورزشي نرمشي و كششي پرداختند.
اول تا هفتم ارديبهشت ماه به عنوان هفته سلامت نامگذاري شده است.
تهرام/7247/1109// 1625

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همايش پياده روي خانوادگي صبح و نشاط در ميدان مشق تهران برگزار شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13016) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا