مديرعامل پرسپوليس: اميدواريم قهرمان ليگ برتر شويم

به گزارش ايرنا، علي اكبر طاهري در گفت و گو با برنامه تلويزيوني ورزش و مردم، ضمن تسليت به مناسبت درگذشت مهرداد اولادي به مسائل مطرح در اين تيم از جمله شهرآورد پايتخت و ادامه همكاري با برانكو پرداخته است.
طاهري در مورد ديدار شهرآورد مقابل استقلال تهران گفت كه علاوه بر مسائل تاكتيكي بايد شرايط روحي و رواني تيم براي اين مسابقه مهيا مي شد. هر دو تيم براي كسب پيروزي به ميدان آمده بودند ولي ما توانستيم شرايط روحي را به نوعي رقم بزنيم تا با روحيه بالا به بازي بيايند.
وي در مورد عوامل مهم گلزني پرسپوليس و برد 4 بر 2 برابر استقلال گفت: اگر در ابتداي بازي گلي رد و بدل شود، تعداد گل هاي به مراتب بيشتر از بازيهاي قبل خواهد بود. در ابتداي بازي توانستيم گل بزنيم و من تعداد گل ها را پيش بيني مي كردم و توانستيم بازي را به سمت بازي هجومي پيش ببريم.
طاهري گفت: بازيكنان با هدف برد آمده بودند. ما در چهار هفته اول در قعر جدول بوديم. ظرفيت تيم براي ما مشخص بود كه جايگاهش بالاتر خواهد آمد و همين طور بالاتر آمديم تا به صدر جدول رسيديم. بازيكنان از نظر روحي و رواني در شرايط خوبي هستند. ولي آنها بايد به فكر ديدار بعدي باشند و مغرور نشوند و از هواداران مي خواهم ما را تنها نگذارند.
وي در مورد ايجاد آرامش در تيم افزود:‌ از ابتداي شروع كار،‌ مشكلات زيادي داشتيم و به خاطر مسائل مالي امكان مديريت آن هم نبود. ولي من از وزير ورزش و جوانان به خاطر دلگرمي و ارائه راهكارهاي مناسب تشكر مي كنم. درك مشكلات به ما آرامش مي دهد. ما برنامه خود را براي بهينه كردن مشخص كرديم و اين مسئله خيلي مهم بود.
مديرعامل پرسپوليس گفت: ما شكايت هاي بين المللي داشتيم كه همه احكامش قطعي بود و اگر پول احكام را نمي‌داديم، شش امتياز از دست مي داديم. بايد اعتقاد داشته باشيم كه اين پيكره بايد اركان خود را حفظ كند. ما اركان را تثبيت كرديم و كم كم به اينجا رسيديم ولي هنوز با نقطه مطلوب خيلي فاصله داريم.
پرسپوليس در چهار بازي اول فصل با سه شكست و يك تساوي روبرو شد كه در قعر جدول جاي گرفت. ولي حمايت طاهري از برانكو باعث شد اين تيم اكنون در صدر جدول ليگ برتر بايستند.
طاهري در باره حمايت خود از برانكو گفت: از همان ابتداي امر هيات مديره به اين نتيجه رسيد كه تيم شرابط خوبي دارد و نتايج خوبي را رقم زده است.
وي ادامه داد: در اين ميان، قضاوت هاي نادرست و مسائل مالي اثرگذار بود. با اين حال سرمايه اصلي پرسپوليس هواداران آن است و قلب تپنده آن كانون هواداران است كه ما توانستيم آن را بالفعل كرده و درآمد زايي كنيم و سامانه اي را راه انداختيم. با اين تزريق، توانستيم مسائل روز را مديريت كنيم و اثراتش را هم ديديم. اين تزريق از طرف مديرعامل همراه اول انجام شد كه با مديريت مسائل روز جواب هم گرفتيم و نتايج بهتر شد.
وي در باره احتمال حضور برانكو در تيم ملي گفت: ما قرارداد خود را با او تمديد كرديم. وقتي دو سال با او قرارداد بستيم پس تا دو سال بعد برنامه ريزي كرده ايم. ما براي رقابتهاي آسيايي بايد برنامه بلند مدت داشته باشيم.
طاهري در باره تمديد قرارداد يا جابجايي اميرعالي شاه و محسن بنگر گفت كه وقتي زمان آن برسد به موقع در اين باره اطلاع رساني خواهد شد.
وي درباره نگرفتن تصميمات عجولانه در اين باشگاه، گفت كه سرمربي اتلتيكو مادريد قهرماني تيم خود را نتيجه برنامه ريزي سه ساله اين تيم اعلام كرده است و يا قهرماني آلمان در جام جهاني نتيجه برنامه ريزي 10 ساله آنها بوده است.
طاهري ادامه داد:‌ ممكن است در كوتاه مدت پيروزي به طور اتفاقي رخ بدهد، ولي اگر ريشه اي كار كنيم و به فرآيند بازيكن سازي بپردازيم نتايج قطعا بالاتر خواهد بود. نگاه ما بايد نگاه برنامه ريزي باشد.
وي خاطر نشان كرد: اگر روي بازيكن‌سازي كار كنيم و برنامه داشته باشيم بدون نوسان به موفقيت مي‌رسيم، اما بدون برنامه فقط به طور سينوسي موفق مي‌شويم. براي موفقيت‌هاي دائمي، بايد با برنامه كار كنيم.
وي در باره ديدار امروز پرسپوليس و استقلال اهواز و مشكلات تيمش در اهواز و اسكان در هتل، گفت: ما چند روز قبل، در نامه اي به رئيس سازمان خواهش كرديم اين بازي در ورزشگاه غدير برگزار شود. امروز صبح با آقاي خوردبين صحبت كردم كه از ورود به اهواز ناراضي بود. با اين وجود باز هم بازي در ورزشگاه تختي برگزار مي شود و استقبال زيادي از جابجايي ورزشگاه انجام نشد.
ديدار پرسپوليس و استقلال اهواز امروز راس ساعت 18 و 10 دقيقه در ورزشگاه تختي اهواز برگزار مي شود.
مديرعامل پرسپوليس در پايان گفت: اميدواريم با قهرماني در ليگ برتر آن را به روح هادي نوروزي كاپيتان پرسپوليس تقديم كنيم.
ورزشي**1210**1584

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مديرعامل پرسپوليس: اميدواريم قهرمان ليگ برتر شويم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13021) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا