امام جمعه دزفول:خسارت سيل سنگين است مردم سيل زدگان را ياري كنند

به گزارش ايرنا حجت الاسلام سيدمحمدعلي قاضي دزفولي روز جمعه در نشست شوراي اداري دزفول در محل فرمانداري اين شهرستان افزود:سيل خسارت سنگيني به روستاييان وارد كرده كه جبران اين خسارت ها به تنهايي از عهده دستگاههاي دولتي بر نمي آيد لذا انتظار مي رود مردم خير اين شهرستان به ياري سيل زدگان بشتابند.
وي از دستگاههاي اجرايي خواست تمام توان و ظرفيت خود را بر روي كمك به مناطق سيل زده متمركز كنند چرا كه بسياري از روستاييان و عشاير منطقه بر اثر سيل تمام زندگي خود را از دست داده اند.
امام جمعه دزفول خواستار جمع آوري كمك هاي مردمي براي توزيع بين سيل زدگان شد و از تلاش ارتش براي كمك به سيل زدگان در جريان سيل اخير در دزفول قدرداني كرد و گفت:اگر كمك نيروهاي ارتش نبود احتمال خسارت جاني وجود داشت.
حجت الاسلام قاضي از مجموعه ستاد بحران شهرستان دزفول و نيز تعامل و هماهنگي دستگاههاي اجرايي اين شهرستان براي كمك به سيل زدگان قدرداني كرد و گفت:با سرعت عمل و احساس مسووليت دستگاههاي اجرايي خسارت جاني سيل اخير در دزفول به صفر رسيد كه جاي تشكر دارد.
وي همچنين تاكيد كرد براي جبران خسارت وارده ناشي از سيل همه بايد وارد عمل شوند و كمك كنند تا خسارت سيل زدگان جبران شود.
امام جمعه دزفول در ادامه با تاكيد بر فعاليت قرارگاه فرهنگي نماز جمعه در راستاي ارتقاي ظرفيت فرهنگي اين شهرستان تاكيد كرد و گفت:اقامه نماز جمعه در شهرهاي سالند و شهر امام از جمله شهرهاي تابعه دزفول ظرفيتي براي تحقق قرارگاه فرهنگي نماز جمعه در اين شهرستان مي باشد.
حبيب اله آصفي معاون استاندار خوزستان و فرماندار ويژه دزفول نيز خسارت وارده ناشي از طغيان رودخانه دز در هفته گذشته را بسيار سنگين توصيف كرد و گفت:با فروكش كردن سيلاب عمليات بازسازي زير ساخت هاي شهري آغاز شده ضمن اينكه با حضور نمايندگان دستگاههاي كشوري از جمله صندوق بيمه محصولات كشاورزي و بنياد مسكن انقلاب اسلامي روند بررسي خسارات براي پرداخت خسارت و بازسازي مناطق آسيب ديده در حال انجام است.
6068

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه دزفول:خسارت سيل سنگين است مردم سيل زدگان را ياري كنند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13022) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا