مردم، حضور حداكثري در مرحله دوم انتخابات را جدي بگيرند

به گزارش ايرنا، جواد جمشيدي، روز جمعه در نشست خبري با خبرنگاران در شيراز، با اشاره به لزوم جدي گرفتن مرحله دوم انتخابات در چهار حوزه انتخابيه شيراز، داراب و زرين دشت، ممسني و رستم و ني ريز و استهبان افزود: تمام توان ستاد همراهان تدبير و اميد در اين چهار حوزه تكميل كار نيمه تمام هفتم اسفند 94 در روز دهم ارديبهشت 95 است.
وي بيان كرد: حاميان ليست اميد در مرحله نخست انتخابات نشان دادند كه اجماع و گذشت از منافع شخصي را به خوبي آموخته اند و فرايند تكميل اين بلوغ سياسي در مرحله دوم نيز ادامه مي يابد و تمام گروه هاي حامي ليست اميد همانند انتخابات هفتم اسفند از يك ليست واحد حمايت خواهند كرد.
وي، در بخش ديگري از سخنان خود، با اشاره به روند بررسي و تصويب بودجه سال 95 در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: متاسفانه در برخي تصميم هاي اتخاذ شده در خصوص تصويب اين بودجه، به جاي اينكه به منافع و مصالح مردم توجه شود، انگيزه هاي سياسي نقش آفريني كرده است.
رئيس ستاد همراهان تدبير و اميد، روش غلط پرداخت يارانه ها را ميراث مشترك دولت قبل و مجلس كنوني دانست و ادامه داد: دولت يازدهم در كنار تمام طرح هاي غير كارشناسي كه از دولت دهم برايش به يادگار مانده مي بايست تبعات احساسي قطع يارانه ها را تنها چند ماه پيش از برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراها هم تحمل كند.
جمشيدي افزود: البته مردم به آن درجه از بلوغ سياسي رسيده اند كه متوجه شوند كدام گروه و تفكر به دنبال مرتفع ساختن دغدغه هاي آنها است و مردم تفاوت آمار درست و غلط را به خوبي درك مي كنند و مي دانند كه در دولت قبل و مجلس كنوني چه اتفاقاتي رخ داده است.
وي، ضمن دعوت از عموم مردم براي حضور گسترده در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي بيان كرد: واجدين شرايط حضور در انتخابات در چهار حوزه مذكور اين مرحله را نيز همچون مرحله نخست بايد جدي گرفته و در انتخابات شركت كنند.
مرحله نخست انتخابات مجلس شوراي اسلامي در روز جمعه هفتم اسفند 94 برگزار شد.
در اين مرحله منتخبان مردم در 11 حوزه انتخابيه مشخص شده و به مجلس راه يافتند و كار انتخاب نمايندگان چهار حوزه انتخابيه شيراز، داراب و زرين دشت، ممسني و رستم و ني ريز و استهبان به مرحله دوم كشيده شد.
تبليغات دور دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي كه از روز پنجشنبه دوم ارديبهشت همزمان با سراسر كشور در چهار حوزه انتخابيه فارس آغاز شده، ساعت هشت صبح روز پنجشنبه نهم ارديبهشت ماه پايان خواهد يافت.
يك هزار و 217شعبه براي برگزاري دور دوم انتخابات در چهار حوزه انتخابيه فارس پيش بيني شده است.
مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي رو جمعه دهم ارديبهشت برگزار خواهد شد.
6122/1656

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مردم، حضور حداكثري در مرحله دوم انتخابات را جدي بگيرند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13089) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا