طرح شناسنامه‌دار شدن باغات تا ۲ هفته دیگر انجام می‌شود

جامعه > محیط زیست - مهر نوشت: مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران گفت: طرح شناسنامه‌دار شدن باغات اواسط اردیبهشت به شورا می‌رود.

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح شناسنامه دار کردن باغات و درختان شهر تهران گفت: این موضوع از سوی شورای شهر تهران بر شهرداری تهران تکلیف شده است.

علی محمد مختاری گفت: شناسنامه باغات خصوصی پس از مطالعات صورت گرفته تهیه شده و در اواسط اردیبهشت ماه به شورای اسلامی شهر تهران ارائه می‌شود.

مختاری با بیان این مطلب که آمار دقیقی از وضعیت تعداد درختان و باغات خصوصی شهر تهران وجود دارد، گفت: این آمار به زودی اعلام خواهد شد.

او با بیان اینکه با تصویب این طرح امیدواریم اقدامات ما در برابر قطع درختان منسجم‌تر شود، گفت: در حال حاضر قوانین محکمی برای مقابله با متخلفان وجود دارد و نیاز است اقدامات ما منسجم‌تر شود.

مختاری در پایان در پاسخ به سوالی درباره قطع درختان باغ دروس گفت: هیچ درختی در این باغ قطع نشده است.

۴۷۲۳۶


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح شناسنامه‌دار شدن باغات تا ۲ هفته دیگر انجام می‌شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13121) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین