دشمن تلاش مي كند نسل جوان ما را با عقايد اسلامي بيگانه سازد

به گزارش ايرنا حجت الاسلام غلامحسين ابراهيمي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته سبزوار، يكي از ابعاد اصلي هجوم دشمن عليه انقلاب اسلامي را در حوزه اقتصاد دانست و اظهار كرد: راه مقابله با تحريم اقتصادي دشمن، تقويت اقتصاد داخلي است و يكي از الزامات اجراي اقتصاد مقاومتي، مديريت قوي همراه با تقوا است.
وي با بيان اينكه دشمني استكبار با اسلام و انقلاب اسلامي تمام شدني نيست، افزود: ظهور داعش و تجهيز آنها توسط دشمنان براي مقابله با اسلام است.
حجت الاسلام ابراهيمي همچنين با تبريك ولادت حضرت علي (ع) گفت: روز تولد امام علي (ع) روز بصيرت و ميثاق با ولايت است.
وي رجب را ماه رحمت و استغفار خواند و گفت: در اين ماه رحمت خداوند بر بندگانش جاري مي شود و بايد از معنويت ماه رجب بخوبي بهره ببريم.
امام جمعه سبزوار با اشاره به ايام اعتكاف نيز گفت: اعتكاف ارتباط بنده با خداوند است كه فوايد جسمي و روحي فراواني دارد و مردم بايد در ايام اعتكاف بيشتر به عبادت، شناخت اصول عقايد و مكتب اسلام و آشنايي بيشتر با سيره اهل البيت (ع) بپردازند.
ابراهيمي همچنين خواستار ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر در جامعه شد و گفت: فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر بسيار مظلوم واقع شده و بايد در ترويج و اداي فريضه امر به معروف و نهي از منكر تلاش كنيم.
سبزوار در 230 كيلومتري غرب مشهد مقدس قرار دارد.
7499/5132

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دشمن تلاش مي كند نسل جوان ما را با عقايد اسلامي بيگانه سازد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13225) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا