عباس آقاكوچكي: عدالت در گروه بندي بسكتبال با ويلچر پارالمپيك رعايت شده است

به گزارش ايرنا، عباس آقاكوچكي در گفتگو با سايت كميته ملي پارالمپيك با يادآوري اينكه ايران در گروه دوم مسابقات بسكتبال با ويلچر بازي هاي پارالمپيك قرار گرفته است، اظهار داشت: آلمان، آمريكا و انگليس حريفان مهم و تعيين كننده ايران در مرحله مقدماتي مسابقات بسكتبال با ويلچر پارالمپيك هستند.
وي ادامه داد: به هر حال آلماني ها در رده جوانان قهرمان جهان شدند. انگليس از قدرت هاي اين رشته در جهان به حساب مي آيد و آمريكا هم نايب قهرماني جهان را در اختيار دارد. ضمن اينكه بايد بگويم در گروه ما الجزاير تيمي ناشناخته است.
سرمربي تيم ملي بسكتبال با ويلچر با اشاره به تيم هاي گروه اول اين رقابت ها خاطرنشان كرد: سختي اين گروه به خاطر حضور تيم هاي استراليا، كانادا و تركيه است. اين سه تيم جزو بهترين ها هستند.
آقاكوچكي تاكيد كرد: در مجموع و با در نظر گرفتن سطح كيفي تيم ها و قدرت فني آنها، عدالت در گروه بندي تيم ها رعايت شده و هر دو گروه تقريبا در سطح يكساني هستند.
وي تاكيد كرد: در مرحله مقدماتي به طور كلي كار خيلي سختي نداريم. سختي كار ما در مرحله دوم و پلي آف مسابقات است. بايد بتوانيم در مرحله مقدماتي جايگاهي خوب به دست بياوريم تا در مرحله دوم با قرعه بهتر و راحت تري روبرو شويم.
بر پايه اين گزارش، بر اساس گروه بندي مسابقات بسكتبال با ويلچر بازي هاي پارالمپيك ريو، ايران در گروه دوم با تيم هاي برزيل، آمريكا، انگليس، آلمان و الجزاير هم گروه است و در گروه اول هم تيم هاي اسپانيا، استراليا، كانادا، تركيه، هلند و ژاپن قرار دارند.
ورزشي**1210**1584

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عباس آقاكوچكي: عدالت در گروه بندي بسكتبال با ويلچر پارالمپيك رعايت شده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13227) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا