نماينده ولي فقيه در لرستان: رژيم صهيونيستي در مركز تصميم گيري هاي آمريكا قرار دارد

به گزرارش خبرنگار ايرنا آيت الله سيد احمد مير عمادي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلي الغدير افزود: ديوان عالي آمريكا در روزهاي اخير نسبت به مطالبه غرامت و مصادره اموال ايران اسلامي راي صادر كرده است .
وي اظهار كرد: رفتار آمريكا با ايران در ظاهر و پنهان متفاوت بوده و اين اقدامات آمريكا بيانگر حضور رژيم صهيونسيتي در مركز تصميم گيري هاي آمريكا است.
وي ادامه داد: آمريكا با اتهام دروغين قصد مصادره دو ميليارد دلار از سرمايه مسدود شده ايران اسلامي در بانك هاي اين كشور را دارد.
وي بيان كرد: آمريكا دزد، عهد شكن و غير قابل اعتماد است و براي مصادره اموال ايران تلاش مي كند .
نماينده ولي فقيه در لرستان با محكوم كردن اين اقدام ديوان عالي آمريكا گفت: از مسئولان كشور تقاضا مي شود جلوي اينگونه اقدامات گرفته شود.
آيت الله ميرعمادي با بيان اينكه آمريكا، آل سعود و رژيم صهيونيستي مثلثي شوم بر عليه ايران تشكيل داده اند افزود: آمريكا با اقدامات سياسي و تبليغات رسانه اي در راس اين مثلت شوم قرار دارد اما با نصرت الهي هر اقدام اين اتحاد واهي با شكست مواجه شده است.
وي بيان كرد: رژيم صهيونستي با سرويس هاي اطلاعاتي و جاسوسي و رژيم آل سعود با قدرت پول و دلارهاي نفتي در تكميل اين مثلت بر عليه ايران اسلامي تلاش مي كنند.

*** داعش به دليل ناموفق بودن در خصوص ايران مورد غضب مثلت شوم قرار گرفته است
امام جمعه خرم آباد در بخش ديگري گفت: توطئه هاي آمريكا و هم دستانش به مددالهي در ايران اسلامي ناموفق بوده و اين در حالي است كه امروز اين كشورها با داعش كه عامل و برگرفته از نقشه هاي شوم عليه ايران است در حال مبارزه هستند.
آيت الله ميرعمادي تصريح كرد: اين در حالي است كه مثلت شوم خواهان ضربه زدن و انجام عمليات تروريستي داعش در ايران است .
وي بيان كرد: آمريكا، اسراييل و آل سعود عليه ايران در دنيا عاجز مانده اند، رژيم صهيونيستي نيز در مقابل جوانان لبنان شكست خورد و آل سعود در دنيا ذليل و منفور شده است .
وي ادامه داد: اين در حالي است كه ايران اسلامي با نصرت الهي و رهنمود هاي رهبري فرزانه و دور انديش در دنيا سربلند و مقتدر جلوه مي كند.

***مسئولان در جهت تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند
نماينده ولي فقيه در لرستان همچنين گفت: مسئولان خدمت به مردم را غنيمت شمرده و رضايتمندي ملت را به عنوان مهمترين پشتيبان نظام سرلوحه امور خود قرار دهند.
آيت الله ميرعمادي افزود: مديران بايد در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي و توانمندي چرخه توليد و رونق كسب و كار، براي احيا و تكميل صنايع تعطيل و نيمه تعطيل تلاش كنند.
وي ادامه داد: با توجه به فعاليت صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي، مي توان با سياست هاي اقتصاد مقاومتي بر مشكلات مادي غلبه كرد و در راستاي آسايش و رفاه مردم گام برداشت .

***وحدت كلمه رمز پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي است
امام جمعه خرم آباد همچنين اظهار داشت: يكي از دلايل حقانيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نصرت ها و امداد الهي است .
آيت الله ميرعمادي با اشاره به سالروز شكست حمله نظامي آمريكا در طبس اضافه كرد: ماجراي طبس چيزي جز امداد غيبي نبود و خداي ملت ايران، طوفان و شن را مامور شكست آمريكا كرد.
وي گفت: افكار و تجهيزات آمريكا شيطاني و اسلحه ملت ايران ايمان و ايثار است كه با اتحاد، همبستگي و استقامت در راه خدا در مقابل دشمنان ايستادگي و استقامت دارند.
7274/507

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماينده ولي فقيه در لرستان: رژيم صهيونيستي در مركز تصميم گيري هاي آمريكا قرار دارد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13315) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا