عملكرد سران كشورهاي همكاري خليج فارس تفرقه و مخالفت با اسلام است

به گزارش ايرنا، آيت الله غلامعلي صفايي بوشهري در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه بوشهر افزود: بسياري از سران كشورهاي عضو شوراي همكاري خليج فارس دست نشانده آمريكا و كشورهاي استكباري و به دنبال ايجاد تفرقه و تضعيف جهان اسلام و قصد تروريست پروري دارند.
وي يادآورشد:اجراي فرامين رهبر معظم انقلاب از سوي مسئولان نظام يك واجب حكومتي است و بايد در دستور كار مجريان نظام قرار گيرد.
امام جمعه بوشهر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع انجمن هاي اسلامي دانش آموزي اظهارداشت:دشمن با تهاجم نرم به صورت پنهاني و بدون اسلحه درصدد تبديل فرهنگ اسلامي، ايراني و انقلابي ايران به غربگرايي است.
وي يادآورشد:دشمن در تلاش است با ترويج فرهنگ غربگرايي جامعه را از گرايش به نماز و روزه به سمت مفاسد تشويق كند.
امام جمعه بوشهر تصريح كرد: دشمن براي به دست گرفتن گلوگاههاي اقتصادي ايران در تلاش است با فروپاشي سياسي و اقتصادي جمهوري اسلامي از درون اقتدار اقتصادي كشور را از بين ببرد.
صفايي بوشهري بر ضرورت ايجاد سامانه جامع دفاع مقدس نرم در مقابل تهاجم گسترده دشمنان تاكيد كرد.
وي افزود: دشمن در اين شرايط به شكل نظامي حمله نمي كند اما به دنبال نفوذ و براندازي فوق نرم است تا نظام را از درون دچار چالش كند.
امام جمعه بوشهر تصريح كرد: انقلاب اسلامي انقلاب پيامبر خاتم حضرت محمد (ص)، اهل بيت (ع) و فريادهاي حضرت زهرا (س ) است.
وي با اشاره به بلوكه كردن دارايي هاي ايران گفت: ما در عرصه ديپلماسي به هوشمندي و زيركي نياز داريم و مسئولان درعرصه ديپلماسي هوشيار باشند.
6047/ 6045 /1596

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عملكرد سران كشورهاي همكاري خليج فارس تفرقه و مخالفت با اسلام است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13316) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا