كارخانه مدرن بازیافت زباله با مشاركت بخش خصوصی دربروجرد احداث می شود

به گزارش ايرنا عباس شمس الديني در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه در مسجد امام خميني(ره) افزود: شهرداري و شوراي اسلامي شهر بروجرد براي رفع معضل امحاي زباله ها و احداث كارخانه بازيافت زباله يك قطعه زمين در سراب زارم به بخش خصوصي اهدا كرده است.
رئيس شوراي اسلامي شهر بروجرد اظهار كرد: بخش خصوصي اين كارخانه را با صرف هزينه 900 ميليارد ريال احداث مي كند.
وي با اشاره به مشكلات اقتصادي شهرداري بروجرد گفت: طرح هاي عمراني شهر بروجرد به رغم مشكلات مالي متوقف نشدند و با تمام توان پيگيري و اجرا شدند.
شمس الديني افزود: تعداد پروانه هاي ساخت در بروجرد از 800 پروانه در دو سال قبل به 200 پروانه در سال گذشته رسيد كه نشان از ركود اقتصادي و بروز مشكلات مالي براي شهرداري است.
وي گزارشي از عملكرد شهرداري بروجرد در سال 1394 ارائه داد و اظهار كرد: شهرداري و شوراي اسلامي شهر بروجرد با وجود مشكلات زياد از اجراي برنامه هاي فرهنگي غافل نبودند و با مشاركت سازمان هاي مربوطه كارهاي فرهنگي خوبي در سطح شهر اجرا كردند.
رئيس شوراي اسلامي شهر بروجرد افزود: توجه به توسعه گردشگري بروجرد باعث رونق اقتصادي و جذب سرمايه گذار در منطقه مي شود.
وي اضافه كرد: بروجرد در فصل بهار آب و هواي مطبوعي دارد لذا با ايجاد زيرساخت هاي گردشگري مي توان گردشگران را از جاي جاي ايران اسلامي جذب كرد.
شمس الديني گفت: رسيدگي و احياي بناهاي تاريخي نيز نقش مهمي در جذب گردشگران به منطقه دارد.
7190/3022

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كارخانه مدرن بازیافت زباله با مشاركت بخش خصوصی دربروجرد احداث می شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13404) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا