امام جمعه اهواز:قدرت دفاعي ايران اسلامي رو به افزايش است

به گزارش ايرنا آيت الله سيدمحمدعلي موسوي جزايري در خطبه نماز جمعه اهواز در مصلاي مهديه امام خميني (ره) افزود:نگراني آمريكا واسراييل بابت موشك هاي اس 300 نشان دهنده اين واقعيت است كه اين كشورها فكر تهاجم به ايران را دارند.
وي گفت:اين موشك ها از روسيه خريداري شده و تنها كاربرد دفاعي دارند وبراي تهاجم قابل استفاده نيستند.
آيت الله موسوي جزايري افزود: ايران به موقع دفاع از مردم حق استفاده ازاين سلاح ها را دارد و به ياوه گويي دشمنان توجه نمي كند.
آيت الله موسوي جزايري همچنين به سيل اخير در مناطقي از استان خوزستان اشاره كرد و بيان داشت:در روزهاي نخست سيل كمك رساني به سيل زدگان مناسب نبود اما در حال حاضر كمك رساني بسيار خوب است ضمن اينكه از مردم خير در خواست مي شود براي كمك به سيل زدگان وارد عمل شوند.
امام جمعه اهواز همچنين در ادامه به شعار امسال هفته سلامت اشاره كرد و گفت:مبارزه با ديابت به عنوان شعار سال بايد از سوي مسئولان و مردم جدي گرفته شود و اقدامات لازم براي كنترل اين بيماري صورت گيرد.
آيت الله موسوي جزايري با اشاره به مبحث مهم اقتصاد مقاومتي با بيان اينكه اقتصاد مقاومتي يك ماده حياتي است گفت:رهبر معظم انقلاب تاكيد كردند بايد برنامه هاي مشخصي براي بهبود اقتصاد روستاها و شهرهاي كشور تدوين و اجرا شود.
آيت الله موسوي جزايري در خاتمه با بيان اينكه حزب الله لبنان افتخار دنياي عرب واسلام است اظهار كرد: دشمنان اسلام حزب الله لبنان را تروريست خطاب كردند كه رهبرمعظم انقلاب اين حرف را بي ارزش خواندند چرا كه نظر دشمنان هيچ تاثيري بر فعاليت حزب الله لبنان ندارد.
6068/7158

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه اهواز:قدرت دفاعي ايران اسلامي رو به افزايش است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13405) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا