شكست آمريكا در طبس يك امداد غيبي بود

به گزارش ايرنا آيت الله عباسعلي سليماني در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته زاهدان اظهار داشت: آمريكا در جريان حمله طبس قصد داشت گروگانها را آزاد و به انقلاب اسلامي ضربه وارد كند اما خداوند با حركت توفان شن استكبار را به زبوني كشاند و اين دسيسه بزرگ را خنثي كرد.
امام جمعه زاهدان با اشاره به بركات اعتكاف بيان كرد: بيش از 6 هزار نفر درون مساجد سيستان و بلوچستان به اعتكاف پرداختند كه 30 درصد رشد را نشان مي دهد.
نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان تصريح كرد: 80 درصد شركت كنندگان در اعتكاف جوانان هستند و جواني كه معتكف مي شود هرگز سراغ حرام نمي رود.
عضو خبرگان رهبري گفت: اعتكاف يك سنت ديرينه اي است كه در همه مكاتب آسماني رواج داشت كه اين مراسم توسط اديان عمدتا در ماه رجب اتفاق مي افتاده است.
امام جمعه زاهدان ادامه داد: اعتكاف خلوت گزيني درون مسجد است كه فرد معتكف به عنوان مهمان ويژه خداوند محسوب مي شود.
آيت الله سليماني بيان كرد: فرد معتكف درون مسجد به پرستش و نيايش مي پردازد و در آنجا براي استقبال از شعبان و ورود به ماه مبارك رمضان آمادگي پيدا مي كند.
نماينده مقام معظم رهبري در امور اهل سنت سيستان و بلوچستان و كرمان گفت: برنامه هاي فرهنگي با صرف هزينه هاي بالا تاثير اندكي بر روي افراد جامعه مي گذارد اما اعتكاف با هزينه خيلي كم بيشترين بركات را در جامعه اسلامي از خود برجاي مي گذارد
نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان بيان كرد: كساني كه در اين سير و سلوك شركت مي كنند براي نظام جمهوري اسلامي به عنوان يك سرمايه اساسي بحساب مي آيند.
امام جمعه زاهدان با تبريك سالروز ميلاد حضرت علي (ع) افزود: اميرالمومنين (ع) تجسم تمام عيار اخلاق پيامبر اكرم(ص) است و هرآنچه از پيامبر اسلام سراغ داريم در وجود نازنين آن حضرت وجود دارد.
آيت الله سليماني بيان كرد: امام علي (ع) به گونه اي زندگي و رفتار كردند كه از هر زاويه اي با رفتار پيامبر اكرم (ص) مطابقت داشتند.
عضو خبرگان رهبري تصريح كرد: بسياري از عالمان اهل سنت امام علي (ع) را يكي از فاضل ترين صحابه رسول خدا (ص) مي دانند.
3213 /6081

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شكست آمريكا در طبس يك امداد غيبي بود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13410) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا